Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mokrý ženský orgazmus

žienka

ja som mokry orgazmus este nezazila... ale vzdy ked prezijem co len male vzrusenie(staci naozaj len maly podnet) cela zvlhnem.... a to vdost velkej miere... niekedy mi je to az trapne.

zaňko

no jo, to je prevda co tu niekto pisal, ze ROZNE ZENY PREZIVAJU ROZNE ORGAZMUS.
Tak si z toho nic nerobte, ked namavate mokry orgazmus...

Ja som ho (teda partnerka) zazil len raz- nedavno a od vtedy to skusame zas. Takze sanca je vzdy, len niektore zeny to dosiahnu tazsie, ine vobec... tak sa snazte a najdite si trpezlivych a sucitnych partnerov.

a este jedna haluska...-odkaz odstránený-

k-milka

som jedna z tých,čo má orgazmus so všetkým,čo k tomu patrí a vraj je len
malé percento tých žien, ktoré to vedia zažiť.Tiež som mala prvé roky sexuálneho života bez orgazmu, a postupne, pri sebaukájaní som spoznala svoje telo, čo mi robí extrémne dobre. Potom som to naučila aj partnera. Najprv ručne, potom
aj súčastne pri samotnom akte...
Chce to trpezlivosť, uvoľnenie, a trpezlivého chtivého partnera...

frosty_1

Dinosaurus ma pravdu. treba sa zene venovat. ten co mysli na seba je chudak. priviest zenu k mokremu orgazmu je ta najlepsia vec na svete. milujem to

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.