Mokrý ženský orgazmus

bodkaa

Kolinečka.Včera nie,ale dúfam,že zajtra ráno ááááno.Lebo to nemám oficiálneho partnera.Treba si dávať pozor,aby nás nikto nevidel.A hlavne nemôžme sa už dočkať.Myslím že okno auta bude potrebovať stierače aj z vnútra.Chichichi

bodkaa

Tak ľudkovia.Mokrý orgazmus nemá každá žena.Myslím,že to je 17%žien čo ho môžu dosiahnuť.Nepodarí sa vždy.Najlepšie je to petingom.To mám oskúšané a dokáže to striekať do dialky.A potom to už tečie aj pri milovaní klasickom,ale keď sa to naštartuje dopredu tak to ide.Je to úžasné.Uvoľní to neskutočne.Záleží na partnerovy a musí byť človek správne naladený.Tak chlapi nesnažte sa to z každej dostať.Nejde to.Môjmu kuriatku sa to veľmi páčí keď to strieka a su mokré stehna atď.Výborná kombinácia je prstík/vibrátor/a šikovný jazýček.To je uau uau uau.To je potom aj 15 óčiek aj viac.Hlavne sa tomu oddať a ide to,ale nie u každej to upozorňujem.Neupodozrievajte svoje lásky,že predstierajú orgazmus ak nestriekaju.Už by som si zastriekala.Jaaaaj

ivettttt

BAby,vcera som zazila svoj uplne 1. mokry orgazmus. Bolo to...neskutocne !!!!!
Vseto bolo mokre..... akoby som sa pocikala... .NADHERA !!! triasla som sa este pol hodinu po tom FU! S priatelom sme spolu 2 roky.. .
Asi mi k tomuto pomohlo to,ze sme boli pohadani a udobrovali sme sa.. .Mali sme strasne pomalu neznu predohru.
Vsetkym kočkam to len a len prajem ;-))