Mokrý ženský orgazmus

xantipa

ešte v kdesi v dávnej minulosti boli muži radi, že si možu vobec ´zasunúť´, teraz už snívajú len o anále a striekaní ženy a čo ja viem čom ešte... potom samozrejme je viac a viac chlapov neverných lebo chcú mať to čo druhí. Kde to len spejeme! :-)

kajolinek

sex so zenou co strieka-to je nádhera!súhlasite so mnou chlapi?ale takych zien je malo co dokazu striekat,bohužiaľ

cokoladka

ja som to zatial nezazila :-(
ale priatel mal taku ex.. som sa tesila, ze sa mi to s nim podari mozno tiez. ale asi to fakt zalezi len od zeny, ako pisete..

romina

mňa by tiež zaujímalo z kadiaľ to vlastne ide a ako to v skutočnosti vyzerá.. a myslím si, že vo filmoch je to len umelé.. s použitím nejakých striekačiek.

mimaaa

ja tiež počas milovania prežime orgazmy..ale také striekajuce som vlastne nemala...a taky striekajuci orgazmus ako vlastne vyzera ???ako vazne strieka s nej alebo to len každy tomu tak hovorí a pritom to je len o niečo sťavy..tak ako to je ???na internete som videla jednu zensku ako striekala ale mne sa to videlo dosť scifi..že to až tak striekala ako fontana...

jacquelin

ja si myslim ze to zalezi od zeny..lebo nie kaydej sa toto stava a pritom mavaju aj tak orgazmy..ale mozno sa mylim...