Priatel neznasa otazky - Čo robiš, Kde si ..Chlapi prečo?

teska

Komunikacia je to najdolezitejsie !!! Nechcem si predstavit,ze v manzelstve sa ho budem bat co i len opytat nieco,aby si nemyslel,ze ho kontrolujem. To je nieco strasneeeeeeeeeee

teska

lost presne si to vystihol, ja si myslim, po pozorovani jeho rodiny,ze ma v tom blok, ze ho mama stale kontrolovala, ale ona sa ho tie otazky pytala inym tonom a za inym zamerom, aj toto som mu uz vysvetlila, ale on to stale nechape :(

teska

JOJO889 my sme si na to uz sadli x-krat, a na chvilu sa to zlepsi a potom znova kolotoc, ja uz nemam sil, mam pred statnicami a cakam,ze ma povzbudi a spyta sa ako sa mam, co robim, , ako sa dari s diplomkou ale on nic :(

lost

Podla mna, velmi velku vahu na tejto povahe ma samotna rodina a vychova..
Teda - aky rodic, take dieta..
Neplati to vzdy, ale mozno dost casto..
Ale dobre je to, ze sa to da zmenit :) ked uz clovek chce nieco menit..

teska

lost,presne tak , len ocakavam, ze mi povie obycajnu odpoved, vonku s kamosmi, doma pozeram telku, alebo obycajne idem sa najest ak sa ide najest,... nic proste vyzvedacske, obycajna komunikacia, strasne ma to ubija a najhorsie na tom je to,ze sa mame v septembri zobrat a ja sa na to prestavam tesit :(

lost

No su ludia, co dokazu 1 minutu chodze na prazdnej ulici vysvetlovat 1 hodinu :)
A su ludia co dokazu 1 den vystvetlit 1 vetou - "ahoj muz, aky si mal den?" , "bol som v praci, pracoval som" , "aha :D"

ak ten pripad 2 obom vyhovuje, tak v tom nevidim problem :D

clovek si aspon nezoderie sanku tak rychlo :)

JOJO889

U nás vo vzťahu je to to isté:/proste,sme si sadli,ja som mu vysvetlila preco sa ho to pytam,ze mi na nom zalezi-kde je a s kym je.Sice uz teraz mi to nevycita tak casto,ale stane sa.

lost

Napr. mu zavolas povedzme len tak nahodou 15:38 a opytas sa kde si?

Toto mi robi mama :D Lebo "sa o mna boji" ale tak niekedy to NEZNASAM - pretoze to kde som je relativne irelevantne, ked som zdvihol, tak som evidentne zivy (a mozno aj zdravy)..

Ide o to, ze niekedy je tazke vysveetlit kde je clovek :)

Ale ak je to len "Kde si?" a opytovatel ocakava GPS lokalitu (alebo aspon "som u kamosa / som na ceste do obchodu / ku kamosovi tam a tam.." tak je to pohoda..

Horsie je, ked ta otazka je rozsirena o "Preco?" ..

I ked, podla mna - rozisiel by som sa s nim a to nie preto ze som muz, ale preto, ze vztah kde nie je komunikacia stroskota.

Seriozne.. Povedat hoci aj v pritomnosti muzskej kamaratskej pratie ze "Ahoj (meno), som (miesto) s (meno) a (meno) a robim (cinnost) a co robis ty?"

Seriozne, kolko toto trvalo precitat? 20 sekund? 1 minutu obetovat na kratky "check up call" - ehm, ten kto to nedokaze je nevhodny do vztahu, dlhodoeho vztahu.

Sam som single a neznasam komunikaciu, ale sakra, to je hadam ten najdolezitejsi pilier vo vztahu :)

Ako dlho ste spolu ?