Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zvlástne problemy s ocami

Príspevok v téme: zvlástne problemy s ocami
natusa42

dobrý den,
mám asi tri tyzdne problemy s ocami,zacalo sa to nevinne svrbenim jedneho oka,potom sa mi svrbenie presunulo aj do druheho oka,svrbi ma cele oko,ale najma tam ako je viecko horne a tam na okraji,svrbi ma aj kutik..nemam ich cervene ani nic ,ani mi neslzia,len ma svrbeli ,potom sa zo svrbenia stala bolesť ,chvilami je to taka az bolest,akoby by mi niekto rukou tlacil do nich ,celo usilou,potom to ustupi a potom zase ma palia a svrbuia,kazdy den nieco ine...skusila som už dvojake kvapky volnopredajne,ale nic mi velmi nepomohlo,nikdy som nemala problemy s ocami ,v zivote ...tak nechapem,co to moze byt,lebo alergia -tu mi nezistili .....
neviete nahodou niekto,co to moze byt ?

vikkkis

boze moj vies kolko je vo vzduch bordelu co sa ti moze do oci dostat?
hlavne chod k lekarovi preboha, s ocami nie je sranda.

natusa42

alenemá byť infekcia z čoho,nepoužívam inú kozmetiku ako zvyčajne,nič nerobím,len sa umývam pekne a s uterákmi normálnymi ako vždy,ničím špinavým ...tak nechíápem,čo sa deje ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zvlástne problemy s ocami - Fórum - ZDRAVIE.sk