Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odborna pomoc

Príspevok v téme: Odborna pomoc
Anakonda

Uz dlhsiu dobu premyslam nad tym ze by som isla ku psychologovy... Sama neviem preco nemam niake vazne problemi asi sa chcem len niekomu vyrozpravat... Niekomu inemu ako priatelom... Lenze ja sa hanbim a casto ked rozpravam o tom co ma trapi tak placem... Aj za to sa hanbim lebo sa citim slaba a precitlivena... Najde sa tu niekto kto bol u psychologa a odniesol si z toho len to pozitivne? najde sa niekto komu naozaj pomohol a bolo mu lepsie?

sunset

Ja ti mozem poradit moju terapeutku. Je to mlada psychologicka - este si robi vycvik - a je super.
Ak by si chcela, dam ti na nu mail.

Rost

Ja si tiez myslim ze na tom nic nie je jednoducho kazdy clovek je iny a ma ine priority.Ja som chlap a takisto preferujem zeny v tejto problematike.Aj ked ono ak je to dobry psycholog mal by aj chlap byt empaticky pretoze si to to povolanie vyzaduje.A urcite taki aj su , ja osobne sa tiez snazim byt a to nie som psycholog.

cokoladka898

ja si myslim ze urcite nie. ja som bola na par sedeniach u muza, ale nebolo to ono. vobec mi nesedel. nehovorim ze je zly odbornik, to vobec, ini si ho vychvalovali. ale nie kazdemu sedia vsetci. kazdy sme iny a kazdemu vyhovuje nieco ine. uz to ze chces a hladas odbornu pomoc je prvy krok k uspechu :)

Anakonda

Ja by som si asi vybrala zenu. Zeny mi prdu viac empaticke a v chlapovej pritomnosti by som sa necitila dobre. Myslite si, ze to, ze sa nedokazem rozpravat s chlapmi je psychicka porucha?

Rost

Ja som postupoval tak ze som sa najprv zamyslel ci svoj problem zvladam sam alebo potrebujem pomoct.Potom som sa zamyslel ci je lepsie ist k psychologovi alebo psychologicke , tak som zvolil tu druhu moznost.Ja osobne vidim podvedome vacsiu dusvenu oporu v opacnom pohlavi.Dalej som vyhladal psychologicky v okoli ktore maju o sebe nejake informacie na internete kedze nemam v okoli ludi co by chodili k psychologom a okrem toho som to nechcel kazdemu hovorit.Takisto som nevedel vobec ani ake problemy este riesi psycholog a ake uz psychiater a niektori to maju na internete vyodrazkovane comu sa venuju.Takisto som si pozrel ostatne potrebne informacie (no za tych par mesiacov som akosi stale nezistil ze o com mozem hovorit a com nie ).Pre mna bola dost dolezita aj moznost objednat sa mailom kedze nerad volam.A povedal som si aj ked mozno bude viac znama a nebude mat na mna napriklad cas aspon zistim ako to chodi a ked tak vymenin ale ako som spominal chcel by som sa skor vratit.Musel som sice ist do ineho mesta ale to mi nevadilo.Nevedel by som si na prvy krat predstavit ani ako sa objednam k tym co su v nasom meste o ktorych som si sam vedel zistit akurat ze existuju tak ze som videl napis na dome a pytat som sa nechcel.

cokoladka898

ja som sa k psychologicke dostala tak, ze som bola hospitalizovana a ona ma mala na starosti. takze som si moc nemohla vyberat. ale od zaciatku mi sadla. je velmi prijemna, sympaticka psychologicka, na ktoru sa mozem spolahnut. som velmi rada ze ju mam. ako som spominala, bola som u viacerych, ale to sa ani naaaaahodou neda porovnat.

43

skus vyhladat na nete v svojom meste zoznam psychologov, či tam niekto o nich nepiše alebo napiš sem od kial si a možno ti niekto poradi aj priamo u vas alebo niekde blizko kde byvaš.

43

ja som si nahodne vybrala,nič som o nom nevedela.ja byvam v malom meste a tu by nikto o sebe neprezradil,že bol u nejakeho psychloga,nedaj bože psychiatra.
ked som sa k nemu objednavala, tak som si povedala,uvidim ake to bude,ved na druhy krat už nemusi prisť,nie je to povinne.
takže,u mňa to bola nahoda.u nas je 6 alebo 7 psychlogov a som rada,že som si vybrala takeho,ktory mi sadol a s ktorym si nielenže rozumiem ale,ktory mi nesmierne pomohol.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odborna pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk