ktoru VS by ste odporucili

Príspevok v téme: ktoru VS by ste odporucili
kriskor

mna sa to sice netyka, cakam kym uz vypadnem z tej mojej skoly ale zaujimalo by ma, ci ste vy chodili alebo proste mate nejake skusenosti s vysokou skolou, kde ste sa fakt nieco naucili, nieco vyuzitelne, zaujimave, prakticke, rozumne...
mam neskutocne po krk tychto okecavaciek, teoria na dve strany co sa da dvoma vetami povedat, hranie sa so slovickami, co najodbornejsie vyjadrovanie s cudzimi vyrazmi, nezmyselne poucky...kolkokrat je veta na tri riadky, najskor si musim pohladat sloveso aby vobec davala nejaky zmysel ale v konecnom dôsledku netusim co tym chcel basnik povedat.a to sa tyka roznych predmetov, ci uz marketing, doprava, ekonomika, informacne systemy...ja som absolutne nepouzitelna do praxe.proste take debiliny ktore su kazdemu jasne len je to na niekolko stran a treba to vediet kvetnato opisat.
pamate si nejaky predmet? alebo to zavisi od skoly?
samozrejme, do tohto prispevku neratam studentov mediciny. ti hadam chapu dolezitost ich teorie:)

bingham

jankaaaa nemyslim si ze je to nemozne....poznam vela ludi co studovali tu na SR...a ked prisli do zahranicia...tak na tom boli ovela lepsie ako domaci...

jankaaaaaaaaa

tu na slovensku ked si clovek najde zaujimavu vysoku skolu, resp. zaujimavy odbor, ktory nestuduje polovica studentov na slovensku, z ktoreho trh na slovenku nieje presyteny (napr. socialna praca a pod.) ... tak na slovenku z take skoly absolvent asi len tazko najde uplatnenie, kedze je slovensko velmi zaostale v rozvoji novych a zaujimavych odvetvi. kdezto v zahranici su tieto odvetvia na vysokej urovni.. lenze tu je dalsi problem, uplatit sa v zahranici s vystudovanou slovenskou skolou je uplne nemozne.

kriskor

k tomu prispevku ma inspirovala moja dnesna skuska z potrubnej dopravy, ked som bola asi jedina co si tie skripta citala, napisala mu k otazke vsetko, este pridala schemy, vypocty, on si to ledabolo pozrel a posadil ma s Dckom ze no moc ste si to necitala. nejde mi o tu znamku, beriem kludne aj E ale ze som sa nad tym serkala tyzden (este popri tom aj pracujem) a hlavne tu debilnu teoriu. z duse neznasam teoriu.