Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina plúc?

Príspevok v téme: Rakovina plúc?
Iuli

Ahoj. Som v strese pretože fajčil som asi taký rok priemerne jednu cigaretu za deň. Mám 15 rokov a asi pred 4dňami som bol u svojej lekárky, pretože som mal kašel. Povedala, že som nachladnutý. Potom o deň neskôr som začal vykašliavať hlieny. Mal som aj bolesti brucha (asi 3razy zatiaľ bola to taká krátkodobá bolesť asi 10min.). Ďalej som asi dnes spozoroval, že keď som vykašlal hlieny tak tam bolo trošku krvi, nie moc ledva okom viditeľné. Kašel mám asi tak 4dni už trocha aj prestal. Únava a nechuť to som nespozoroval. No neviem som strašne vyplašený neviem, či mám ísť k doktorke, alebo mám ešte počkať.

Budem veľmi vďačný za pomoc.

ajajaja

1 rok fajcenia po 1 cigaretu denne je malo na to ,aby stihla vzniknut rakovina...dobre si pamataj ako sa teraz bojis a snad tu cigaretu do ust uz nikdy nevezmes . prajem skore uzdravenie

Iv0810

Myslím,že by si mal ísť na rentgen,ale nemaj obavy,nemyslím si,že by to bola rakovina.Tá krv nemusí byt z pľuc,či priedušiek.Ked máš veľmi silný kašel,mohla sa Ti kdekoľvek narušiť nejaká drobná cievka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina plúc? - Fórum - ZDRAVIE.sk