Vidim mrtvych ludi...

Príspevok v téme: Vidim mrtvych ludi...
danka20

Dobry den,potrebovala by som poradit,ale velmi..mam dost problem,zijem s priatelom uz 4 roky,na zaciatku vztahu sme byvali oddelene samozrejme s rodicmi a tak..nikdy som nemala ziadne problemy so spankom ani nic podobne,ale asi pred pol rokom som zistila,ze mam strasny strach zaspavat,nieto este spat a zobudzat sa sama..ja viem ze je to sialene,ale mam strasne sny..ono to bud su velmi zive sny,alebo realita,pretoze ja mam otvorene oci,vidim ludi ktori su davno mrtvi,niektorych poznam,inych nie,nemozem sa vtedy hybat,som ako zhypnotizovana a ked sa ku mne priblizuju tak od strachu znova upadam do hlbokeho spanku,poradte mi prosim,priatel o tom nevie,vysmial by ma,a ja sa desim ked bude mat odist na pracovnu cestu alebo niekam,poradte prosim len nie psychiatra... dakujem vam

Ve

neviem, čo tu robíte vedu z toho....
poznám to veľmi dobre, mrtvi navštevujú živých...len vtedy, ked vedia, že ich vypočujú...to znamená, že majú dar vidieť mrtvych...oni potrebujú pomoc, a hľadajú ju u živých...

netreba sa báť, treba sa ich opýtať čo chcú

miruska415

lenze mne ten duch nevadi ze sa mi o nom sniva to je moj mrtvi spoluziak ktoreho som mala a mam rada takze ja chcem len vediet co znamena ked sa mi onom sniva

Eva531

Stacilo mi, ked som sa musela pozerat na kamosku, ktorej len tak pre nic - za nic diagnostikovali depresiu, hoci jej v skutocnosti vobec nic nebolo, iba tazko znasala, ze sa jej rozpadol vztah s alkoholikom. Ona netuzila po svojom byvalom, ona tuzila jednoducho iba po normalnom vztahu s normalnym clovekom, ktory nepije. A az ked si nasla noveho partnera, s ktorym vsetko perfektne klapalo, tak az potom pochopila, ze to, co potrebovala, bol normalne fungujuci a stastny vztah a nie cvokarske lieky na depku. To uz ale bola o 40 kg tazsia ako bola jej povodna hmotnost. To som uiedla iba ako priklad. Radsej uz koncim, lebo uz zacinam odbocovat od temy.

Tyshka

mal som najlepsieho kamosa ktory zomrel plakala som vela modlila som zato aby som ho este mohla vidiet ze nech tjoe len cely den no nato tyzden sami furt snim snivalo najrpv tie dobre dni cosom vlastne snim prezivala jak keby som snivala to iste co sami stalo ze to zazivam zas a zas potom zrazu to preslo jak na horror furt mi robil zle ale ma prosil opomoc nevedela som zaspat vzdy som enchala zapnute svetla inak som nezaspala ani no povedala som rto rodicom a poslali ma najprv psychologicke osm jej vsetko povedala ona mi povedala ze staci ked si zapalim sviecku a poviem mu ze uz mu neviem pomoct ze uz to tak je ze ho mam stale rada skusila som odvtedy je vsetko dobre:)iekd som vtom neverila ale furt to bolo take zle

raglabagla

Radil by som ti navstivit duchovneho liecitela, napr. samana. Bud ta niekto preklial dost silne alebo ta volaju mrtvi bud o pomoc alebo ta chcu stiahnut so sebou,tak ci onak potrebujes duchovnu pomoc...je tu este moznost,ze duchovia ta volaju aby si sa venovala duchovnu.
Ak tomu nechces verit,tak jedina moznost je psychiater,ale priprav sa,ze budes chodiaca zeleninka.

miruska415

lenze mne ten duch nevadi ze sa mi o nom sniva to je moj mrtvi spoluziak ktoreho som mala a mam rada takze ja chcem len vediet co znamena ked sa mi onom sniva

Kvety zla

Ja sa len pridam - ano, skutocne ide o spankovu paralyzu, mam s tym tiez skusenosti... Teda mne sa to stavalo najma ked som bola mensia, prakticky od babatka pravidelne do takych 5 rokov, videla som veci ktore nikto iny nevidel (myslela som, ze to su duchovia), bola som presvedcena o tom ze som hore, s ocami roztvorenymi dokoran a strasne, strasne som sa bala... Od strachu som sa nemohla ani pohnut.
Podla mna ten strach dokaze pochopit iba ten clovek, co to prezil...
Inac, mne to vymizlo samo, postupne. Skus pit caje na dobry spanok, moja skusenost je ze cim hlbsie spis tym menej ta otravuju take "hlupe" sny.

adka.s

Ahoj, nebude to \\\"spankova paralyza\\\" ?
Ja som to uz parkrat zazila tiez, zdoverila som sa priatelovi a ten mi na internete nasiel odpoved na moje otazky. Tiez som sa bala, ze vidim duchov, ale po precitani clankov o spankovej paralyze sa uz nebojim.
Dufam, ze som ti aspon troska pomohla.