Vidim mrtvych ludi...

Príspevok v téme: Vidim mrtvych ludi...
danka20

Dobry den,potrebovala by som poradit,ale velmi..mam dost problem,zijem s priatelom uz 4 roky,na zaciatku vztahu sme byvali oddelene samozrejme s rodicmi a tak..nikdy som nemala ziadne problemy so spankom ani nic podobne,ale asi pred pol rokom som zistila,ze mam strasny strach zaspavat,nieto este spat a zobudzat sa sama..ja viem ze je to sialene,ale mam strasne sny..ono to bud su velmi zive sny,alebo realita,pretoze ja mam otvorene oci,vidim ludi ktori su davno mrtvi,niektorych poznam,inych nie,nemozem sa vtedy hybat,som ako zhypnotizovana a ked sa ku mne priblizuju tak od strachu znova upadam do hlbokeho spanku,poradte mi prosim,priatel o tom nevie,vysmial by ma,a ja sa desim ked bude mat odist na pracovnu cestu alebo niekam,poradte prosim len nie psychiatra... dakujem vam

brunuska

no lebo ked sa s nimi zacnes rozpravat-vezmu si ta so sebou-cize umries! a to neni sranda-inak to co ti poviem mrtvy clovek vo sne-mas posluchnut-radi ti- ak neposluchnes stane sa nestastie. nie ze verim-ja viem ze existuju.

sasa

Brunuška, ty veríš na upírov a duchov ?na duchov síce aj ja,ale na upírov nie.
A prečo sa nerozprávať ?možno by to niekomu pomohlo, al.myslíš že nie ?

brunuska

NIKDY SA NEZACNI S MRTVYMI LUDMI KTORYCH VIDIS ROZPRAVAT !!!!
na tvojom mieste by som si cosi zistila o dome,byte kde byvas-kde ich vidis!!! da sa to jednoducho vyriesit! treba cele obydlie vycistit a pod vankus si daj tri struciky cesnaku-neobieleny!

elle

Ked som bola malá, ma v noci pocas spanku navstevovali taky mali cloviecikovia, skriatkovia, ktorí mi robili zle. Strasne som sa ich bala, bala som sa aj tmy lebo som vedela ze vtedy prídu. Vzdy ked som ich mala okolo seba, som kricala na mamu aby prisla ku mne. Skriatkovia sa nastvali a zacarovali mi hlas tak, ze som nevedela zo seba vydat ani hlasok, tak som iba tak tlacila z hrdla a neslo ani slovo. Vtedy som mala 8 rokov, teraz mam 26 a dodnes neviem kricat a namiesto skriatkov ma v nocnej more prenasleduje niekto iny, neviem kto to je, ale strhava zo mna plachtu, chodi mi po izbe, vzdycha. A ja sa neviem prebudit ani kricat.... Hrúza!

sasa

mne sa raz snívalo, že som zabila jednoho človeka
ľudia neviete si predstaviť aký to bol živý a brutálny sen..Ja som si v tom sne prežila všetku hrôzu toho, keď niekto niekoho zabije, ráno som vstala spotená akokeby som sa kúpala v bazéne
A nevedela som sa z toho sna zobudiť,brrr,bolo to príšerné
A hrozné bolo, že ešte na druhý deň za bdeleho stavu, som sa toho nemohla zbaviť, stále sa mi to vracalo, a nezabudnem na tie pocity nikdy

danka20

Dakujem,teda,zrejme to naozaj bude tym,v poslednej dobe som zazila vela vypatych situacii hlavne v praci,mam chut sa odstahovat na opusteny ostrov...najlepsie by bolo zaviest znova vymenny obchod,uz aj tie peniaze ma seru...To naozaj ju chodi navstevovat babicka? vazne? Aj jej nieco hovori? Ako blizko sa k nej vie dostat? Ja nikdy nie,strach je silnejsi...;o(

Dee

ta babicka sa na nu chodi len pozerat, ale kamoska by s nou chcela aj komunikovat, len este nevie ako. Uci sa to. Mozno to raz pride.
A ta babicka vie ze kamoska sa boji, preto vraj zostava v dostatocnej vzdialenosti

sasa

mne sa podobné veci zdajú vtedy, keď mám nejaký problém,ktorý ma fakt žerie.A nemyslím vedome, lebo vtedy sa ho snažím riešiť, ale podvedome.Vtedy sa mi sníva to, čo tebe(podobné)tiež stuhnem, nevládzem sa pohnúť aj zo spánku plačem.
Takže skús sa zamyslieť, či ťa niečo veľmi netrápi, lebo ja keď ten problém odstránim prejdu aj tie sny

elle

Ahoj, ja mavam podobne stavy, ale iba ked mam zle obdobie, ked som psychicky vypäta. Moj priatel o tom vie a vzdy ked sa na to v noci zobudí, podrzí ma a citim sa potom lepsie..