Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chĺpky v podpazuší

Príspevok v téme: Chĺpky v podpazuší
elle123456

Chcem predom upozornit, ze mam len 13 rokov a v podpazusi sa holim uz druhy rok zhruba dvakrat za tyzden. Kazdemu je teda jasne, ze pre ciernovlasku je dost trapne len zdvihnut ruku aby vsetci videli, ze aj cerstvo oholene podpazusie je cele bodkovane... fuj. Prave preto, ze mam len 13 rokov chcem, aby podpazusie vyzeralo na 13 rokov, cize uplne hladke. Rozmyslala som nad voskovymi pasikmi alebo depilacnym kremom, no neviem ktore z nich risknut. Poradte pls.

webáčik

adelke 111 odpovedam ano deodoranty sú chemické látky a striekané sú priamo na lynfatické uzliny ak je podpazušie alebo slabiny vyholené kožou sa dostávajú priamo do tela apreto je holenie podpazušia také veľmi nebezpečné. ak sa k tomu pridajú dalšie faktory ktorých je viac ako dosť tragédia je na svete.pozor aj na punkcie ale celé sa to dá riešiť cez detoxikáciu, posilovanie energetického systému a pod. je to vždy individuálne. odporúčam stránky bielapyramida.sk všetko dobré

webáčik

milé decká webáčik sa narodil pred 100 rokmi a vtedy chlpky neboli in pretože všetci vedeli akú majú funkciu. onkologické oddelenia práskajú vo švíkoch a vy sa snažte aby vznikali dalšie ved aspoň budú mať čo robiť nezamestnané sestričky. možno by ste sa mali ísť pozrieť ako trpia takí pacienti a potom by webáčik radil ináč. nie je to o tom či je to in alebo nie reklame nezáleží na zdraví ale je to obrovská hra peňazí o čom v 13tich nemate ani tušenie. v 33 sa budete pýtať prečo?

Nela41

Podľa mňa webkacik sa narodil pred 50rokmi :) baby depilačný krém a žiletka je skoro to isté, ak nechcete pobodkované podpazušie vyriešia to len pásiky alebo epilátor, ja mám epilátor a som spokojná :D prvé dva razy boli brutálne ale postupom času to ani necítim.

adelka111

webáčik čo tým myslíš.....? ja mám problémy z lymfatickými uzlinami a momentálne čakám na výsledky...onko to našťastie nie je, ale treba zistiť príčinu, vraj to môže byť aj alergia na holenie respektíve na depilovanie...ak vieš viac prosím vysvetli, vraj môže byť aj rakovina z antiprespirantov...:)

webačik

dievčence ak sa naučíte a pochopíte akú dôležitú funkciu má pre organizmuis ochlpenie tak nebudete podporovať kozmetické koncerny, ktoré na vás zarábajú, nemáte asi žiadne vedomosti, len ideal krasy vám bude nanič, ked stratíte zdravie. tak hor sa do depilácie a len dobre fujkajte nad tým, čo je pre človeka prirodzené, lebo je to pre fungovanie organizmu potrebné. s krátkodobého hľadiska ved sa nič nedeje ale dôsledky sa ukážu neskôr.

elle123456

No, dnes som skusila voskove pasiky na podpazusi a okolo bikin (len okolo). Bola som prijemne prekvapena s tymi bikinami, pretoze odstranovanie pasikov sice bolelo, no zistila som ze drobne upravy (pinzetka) boli takmer necitelne (ako keby znecitlivela pokozka). Zaroven som zistila, ze moja pokozka na vosk dobre reaguje a nie je podrazdena. V podpazusi sa nedialo NIC. Mozno som mala velmi kratke chlpky (asi 3 mm), no som ochotna podstupit tuto proceduru znova o par dni. Depilacny krem skusim az o par mesiacov.

nara

ahojte, ja som tiež mala taký istý problém, musela som sa holiť každý den, pretože mi chlpky rýchlo rástli a asi pred rokom som skúsila epilátor a odvtedy žiletku nechcem ani vidieť:D chlpky mi teraz rastú ovela pomalšie a ked aj vyrastú tak ich vobec nieje vidno takže mám pokoj pár týždnov :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chĺpky v podpazuší - Fórum - ZDRAVIE.sk