dobry penovy make up?

Príspevok v téme: dobry penovy make up?
Kia78777

ahojte, by som bola vďačná, keby mi niekto poradil fajn tuhý make up, niečo podobné ako matte morphose od Loreal, ten používam už dlhšie, najsvetlejší odtieň( 115 golden ivory).. je super ale potrebovala by som ešte niečo bledšie, keďže mám dosť svetlú pleť a nemôžem si dovoliť nič do pomarančova ani do žlta. katastrofa toto :) vopred ďakujem

Kia78777

ďakujeem za tipy :) keďže mám mastnú T-zonu, preto som skôr odkázaná na tie penové..., kiežby som si mohla dovoliť tekutý,tie majú aj širšiu paletu svetlých odtieňov :(( takže penový essence? zajtra bežím odskúšať, snáď aspoň tento mi konečne sadne :)

lochness

este svetlejsi nez photo finish je infinitte matt od catrice, mam odskusane... ale je tekuty, penovy nie... penovy som tiez mala essence, celkom mi sadol ten najsvetlejsi, ale IM mi vyhovuje viac, ten penovy sa mi potom zdalo ze bolo zblizka vidno... ale kryje a zmatnuje pekne

jankaaaaaaaaa

super bledy makeup je napr. dermacol cover . ale nieje penovy, velmi prekryva a vydrzi dlho. potom svetly odtien je photo finish od catrice, ten najsvetlejsi