Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
Filip77

Dobrý deň
Mám 20 rokov a asi pred pol rokom sa mi zazdalo že mám v moči krv, ako pilot musím chodiť na pravidelné zdravotné prehliadky kde sa moje zdanie potvrdilo, absolvoval som všetky možné vyšetrenia, sonografia, magnetická rezonancia, odber krvy a moču, lieky proti infekcií močových ciest, dokonca prešetrenie močového mechúra pomocou sondy. Neviem v čom môže by´t problém ale krv tam stále niekedy je vidieť a ako som spomenul ako pilotovi takúto zdravotnú závadu neodpustia, začínam byť z toho zúfalý.

.

Pokiaľ,ako píšeš boli výsledky vyšetrení v poriadku,a predsa hematúria recidivuje,skús Detralex,on pomáha spevniť steny ciev..

an44

mne tiez parkrat nahodne zistili mikrohematuriu - nebolo to viditelne volnym okom ale rozborom ano... nikto to nikdy neriesil, ale dala som si spravit USG obliciek a bolo OK tak som to vyse neriesila..

.

Možno máš slabé cievy,môže niektorá prasknúť pri nadmernej fyzickej záťaži,pri sexe a malom príjme tekutín

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.