Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilačný krém na hrubé chlpky

zulah

urcite nie. ja som skusala veet a strasne som mala hrube chlpky, tiez dlho holene ziletkou a nedalo mi to dole ani jeden chlp.no ok, mozno par dalo, ale to v porovnani kolko som mala bolo fakt nic.

skusala som aj voskove pasiky balea a veet, no to mi tiez nepomohlo, je to slabe

a tak som nabrala odvahu a sla som do kozmetiky a normalny vosk. teraz mam ovela jemnejsie chlpky a na jednej nohe ich mam aj menej :) verim, ze casom ich budem mat naozaj tak malo, ze si ich ani nevsimnem.Kamaratka chodi na vosk uz dlho a dva mesiace nic s nohami robit nemusi.po dvoch mesiacoch ide na vosk a par chlpkov co tam ma jej vytrhaju a je zas hladka :)

ale aby to malo efekt, medzi tym netreba holit...popripade ked ti velmi vadia chlpky, hlavne teraz ked je teplo, tak to raz vydrz...a kup si epilator...je to ten isty princip, vytrhne ti cely chlp...

carie123

joooj, nikto nevie? lebo si chcem objednat dep. krem z avonu na int. partie, len neviem, ci to nebude zbytocna strata penazi a vlastne aj casu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depilačný krém na hrubé chlpky - Fórum - ZDRAVIE.sk