nešťastný priateľ

Príspevok v téme: nešťastný priateľ
lolliii

S priateľom spolu chodíme už asi tri roky. Medzi nami je všetko dokonalé. Chceme už spolu ostať. Ja mam ale jeden problém nemôžem sa pozerať na to aký je nešťastný. Je nešťastný zo svojej prace z toho že sa mu nedarí chudnúť aj keď sa naozaj snaží. Myslí si že ho opustím. Neviem ako ho podporiť. Čo už mu mam povedať? aby vedel že je len môj a páči sa mi taký aký je. ďakujem

veronicka2

nie, nechudne dobre. niekde robi chybu. Akym stylom chudne? prosim ak vies tak to sem napis. lebo to ked ide do fitka a naladuje sa doma tak to vela dobreho nespravi. treba kompletne zmenit zivotospravu ale kompletne. po 6 nejest a jest kazde 2 hodiny ale nie vela ale po troske. po 4 tyzdnoch sa vysvedky dostavia. ak sa nedostavia ostavaju este dve moznosti: prva je ze sizaplati osobneho trenera vo fitku ktory mu na mieru spravi program na chudnutie ktory pozostava z presne napisanej stravy a presneho pochybu a trener na vsetko dohliada. je to trochu penazi ale aspon ma istotu ze ho diriguje odborne zdatny clovek v oblasti chudnutia. dalsia moznost je ist k DR mozno ma nejaky problem zdravotny - zle travenie, nieco s crevami alebo nieco co mu zabranuje chudnut. stitna zlaza a podobne.
toto bolo povedane mozno trochu narovinu ale snad pomoze...dalsia ved je ze treba aby vedel ze ho neopustis a musis mu povedat ze si s nim prave preto aky je....a keby bol iny tak by to nebol on. nieco v tom zmysle.robota sa da (aj ked tazko) najst ina. tak vela stastia

Carie

Mohli by ste byt spolu stastny ale on ta zatazuje svojimi problemami. Ty za to nemozes ze jeho nebavi praca a ani nemas sancu mu v tomto nijak pomoct. Ak chce nejaku inu, musi si ju najst sam a sam v nej pracovat. A chce schudnut, tiez je to hlavne na nom. Ty mu sice mozes varit nejake dietne jedla, ale ci to bude jest je otazne. Poznam takychto obeznych chlapov, kolko toho dokazu zjest je az neskutocne, same maso a sladkosti.

Leela333

Keď ho nebaví práca, nech sa začne obzerať po inej. Viem, že nájsť si zamestnanie je teraz ťažké, ale za pokus nič nedá. Čo sa týka chudnutia - je veľmi obézny? Myslím až tak nezdravo? Lebo v tom prípade mu pomôž, podporuj ho, trebárs začni držať diétu s ním alebo spolu chodievajte do fitka ;-)

sweet_lolitta

ON si MYSLI ze ho ona opusti - treba citat poriadne :)

treba priatelovi pomoct, podporit ho, obcas sa taketo nieco stane hocikomu...

veves

tak toto ma pobavilo:D
medzi nami je vsetko dokonale...chceme spolu ostat...je nestastny z prace...ze sa mu nedari schudnut...myslim ze ho opustim...
tomu sa vravi partnerska podpora:)