HNACKA

Príspevok v téme: HNACKA
thomo

dobry den potrebujem poradit.
mam nepretrzite hnacku (cca 10-15krat denne),uzival som antibiotika-ciprofloxacin sandoz 500mg ,ale aj po vysadeni problem ostava dnes som nasadil imodium od rana 6tabliet no nepomaha.horucku nemam a ani ziadne ine tazkosti.co mam jest pit,da sa to ?

dakujem za vasu radu

RNG

V crevach je hromada roznych kultur, kde vyse 90% su probiotika, ktore kontroluju premnozovanie skodlivych. Pri pouziti mnohych atb, ale znicis uzitovne probiotika a tym das "zelenu" roznym kulturam, ktore nie su na atb citlive.
Bezne su VRE, MRSA, clostridium difficile a ine.
Na mnohe z nich staci pit roztok GSE cely den po malych glgoch a na vecer si dat silenprobiotikum, tepelne a kyselinovo odolne s jablkom. Cez den je dobre brat rozne mikrovlakniny na podporu rozmnozovania sa probiotik(psylium, pektiny, inulin, arabinogalaktany, glucomanan a ine) a ked sa probiotika rozmnozia a kultivuju spat creva na 90% najmenej, tak sa o tie parazitne kultury postaraju.
Pri prilisnej infekcii niekedy treba zobrat aj lyzicu colostra(praskove 25% imunoglobuliny), pripadne pri infekciach candidy aj kapsule oreganoveho oleja, pripadne aj extrakt z olivovych listov.

Dnes bezia aj crevne virozy roznych druhov, najma norovirus je neprijemny, na to by som pouzit najma silne antiviralny chaparal, 2 x 1 gram denne, pripadne aj hojive aloe vera a colostrum.

orchidejka

podla mna to nema vyznam nieco jest, lebo vsetko skonci v zachodovej mise. len si priebezne doplnaj tekutiny, a ak nieco zvladnes zjest tak nech to hlavne nie su tie mliecne vyrobky

orchidejka

a obycajne aktivne (cierne) uhlie nepomaha? teda carbosorb alebo carbocit. napr aj kvapky hylak forte su bez lekarskeho predpisu. a mozes skusit aj nieco silnejsie: reasec no je na recept, ale myslim ze toto by ti urcite zabralo ak by sa ti podarili zohnat