Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s nervovou sustavou

Príspevok v téme: Problemy s nervovou sustavou
Smix

Zdravím, na čele a v oblasti spánkov cítim akoby stiahnutu kožu, mam tiež problemy s píštanim v ušiach niekedy je to menej, niekedy viac, taktiež sa mam nekvalitny spanok....doktorka mi povedala že to piskanie je v hlave....nevedel by mi niekto ,prosim vas, poradiť čo by mi pomohlo s tou kožou na hlave aby sa to vratilo do normalu ?

amigo7

Tie príznaky ktoré si vypísala sedia presne....no neviem mňa krčna chrbtica nebolí vôbec tak ani doktorka ma neposlala ju zrendgenovať.....čo by si mi poradila aby som sa dostal do normalu ?

marcelina78

vacsinou sa u mna takto prejavuje uzkost, aj ked si ju neuvedomujem, mal si nejake stresove obdobie nedavno, alebo len tak z nicoho nic? citis sa malo stastny, spokojny, viac unaveny? tak to asi bude stresoveho povodu, ak nemas nieco s krcnou chrbticou zablokovane, ale krcna sa zvykne zablokovat aj pri strese, uzkosti ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s nervovou sustavou - Fórum - ZDRAVIE.sk