Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padnuté viečko

Príspevok v téme: Padnuté viečko
očko

Mám jedno viečko trochu akoby padnuté, takže to oko má akoby smutný výraz, ale druhé mám normálne. Mám 19 rokov, takže vekom to nebude. Kdesi som raz čítala, že kontaktné šošovky vysušujú oči a môžu zhoršovať stav viečok. Ale poznám x ľudí, čo šošovky nosia a takéto problémy nemajú. Neviete nejaké rady, napr. nejaký špeciálny cvik s okom, aby som viečko posilňovala?

Saia

Ja som si tiež v posledných 2-3 rokoch všimla pokles viečka. Mám dojem, že sa to už len zhoršuje, na fotografiách to vyzerá, že mám to oko skoro zatvorené. Keď sa nevyspím alebo som unavená, je to horšie. Líčením to nejde zakamuflovať, naopak, všetko, čo si na oči nakydám (ceruzka, špirála, tiene) sa mi otlačí o to spadnuté viečko- a vyzerá to hrozne... preto by som sa chcela spýtať, či nepoznáte v ZA a okolí nejakého akupunkturistu a koľko to asi stojí.

djjackdusi

Prosim vas neviete kde by som mohol zohnat čisto strieborne šošovky aby nebolo vydno ani stred oka ..ak newiete ake myslim tak mal to Vin Diesel vo filme ridick kronika temta :D ???????????????

Mataba

Mám problém už asi 4 mesiace s padajúcimi viečkami, a to tak, že ich vôvec neudržím hore. Navštívila som očného i neurologa, vraj všetko je v poriadku, ale oči neudržím otvorené. Som z toho nervozna, nemôžem tak existovať.Pomôže akupunktúra? Poraďťe prosím.Ďakujem

jesi

aHOJ .AJ JA MAM TAKY PROBLEM,MAM29R.,NEVIEM OD KEDY MAM JEDNO VIECKO SPADNUTE,ALE UZ OD NEPAMETI.VIZERA TO AKO KEBY BOLO TO OKO MENSIE,ALE VSKUTOCNOSTI TO ROBI TO VIECKO,VYSKUSAM TU AKUPUNK.

drjana

Ocko:
Akupunktura je vynikajuca a velmi ucinna na tvoj problem padnuteho viecka. Najdi si kvalifikovanu akupunkturistku, su 4 dolezite body okolo oka ktore po as 12 navsetvach ti viecko vratia do povodneho stavu. Kazdy kvalifikovany akupunkturista by mal poznat tieto body ktore treba osetrit bud laserom alebo tenkymi akupunkt. ihlami je to bezbolestne a velmi ucinne.

Petronela

Ahoj, ja má taký istý problém od 20 rokov mám padnuté očné viečko, už je to skoro 2 roky a chodím s tým na sledovanie k neurologovi a taktiež aj k očnému. Už ti niečo zistili čím to máš, mna to dosť trápi lebo mi to klesá čoraz viac a via a je to vidieť dosť. Ozvi sa ak chceš na môj e-mail PetronelaK@orangemail.sk. Ahoj, budem rada ked sa ozveš

barbara8

Ahoj! Mozno mam zvlastny vkus,ale mne sa pacia ludia, ktori maju nieco ,,ine´´, teda nieco, co narusa klasicku predstavu o harmonickej krase. Proste-klesnute viecko, mensie jazvy na tvari, zvlastne tvarovany nos ci hlboke, az nezdravo vyzerajuce kruhy pod ocami. Skus urobit z Tvojho sklesnuteho viecka poznavacie znamenie, ktore ta odlisi od inych a just ho este nejako zvyrazni. Maj sa krasne!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padnuté viečko - Fórum - ZDRAVIE.sk