Ked sa on "spravi" uz je po milovani...

Príspevok v téme: Ked sa on "spravi" uz je po milovani...
JankaVV

Co si myslite o tomto? Ked sme sa prvy krat milovali, zacal ma dole lizat myslela som, ze mi to spravi dokonca mne by stacilo aj 5 minutiek ale on len tak navlhcil akoby a isiel na vec. Ked sa spravil, bolo po milovani. Druhy krat sa mu nikdy nechcelo. Mali sme sex denne zo zaciatku, potom tak 3x do tyzdna. Nikdy mi to neurobil, ja som si to zacala robit prstami popri milovani ale on sa vzdy nejako skor spravil ako som bola ja a zase bol koniec. Len som ostala rozdrazdena a vraj jemu sa uz viac neda. Nikedy ma len schytili pomiloval zozadu a koniec. Mna to vzrusovalo ale chcela by som viac. Ked som vysadla na neho ani sa ma poriadne nedotkol. Ruky mal vedla tela zatvorene oci a vychutnaval si to. Naozaj mi to nikdy neurobil dokonca ani jazykom, ja jemu par krat ano viem, ze sa mu to velmi pacilo bolo to vidno. Ale mal pri tom zatvorene oci ani sa poriadne nepozeral, myslela som, ze chlapi si taky pohlad vychutnavaju no on nie. Viem, ze sa mu to somnou pacilo, ale mne pravdu povediac nie. Nikdy som mu nepovedala, ze som nemala orgazmus a take slovo u nas ani nepadlo. Ja som si ho vazila ako cloveka, mala som ho rada, nechcela som sa ho nejako dotknut. Momentalne uz nie sme spolu, je to cerstve a tak nad tym vsetkym rozmyslam ze mne sa to zda zvlastne taketo sexualne spravanie ci ako sa to da nazvat. Preto som zvedava na nazor inych. Jeho vek je 38, ja som o 10 rokov mladsia.

gdxs

nazor? on ta mal len na sex na svoje usokojenie. vas "vztah" sa vztahom ani nazvat neda. ziadna komunikacia ani nic. ty si sa zalubila ale jemu to bolo jedno. hlavne ze on dosiahol org.