Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3-centimetrové tetovanie - aká cena?

george303

Moja nieje tetovanie ako tetovanie ....
Mas to na cely zivot takze na cenu nepozeraj kvalitny tuš na tetovanie tiez nieco stoji ak budes cenu zjednavat tak sa moze stat ze ti to tater odflakne a potom co urobis ?? Stoji ti zato usetrenych 5 e ??

M 25

no lacnejšie to isto nebude .. neviem, prečo sa chceš dohadovať vôbec, ked ako písali nižšie, väčšina štúdií má už svoju pevnú cenu .. načo zjednávať?!
ked chceš lacnejšie, daj si to nejakému amatérovi, čo to robí doma vo svojom nesterilnom prostredí ..
nuž, tu platíš aj za kvalitu .. mysli na to ..

Heatherka

vacsina studii ma cenu pod ktoru nejde, aj keby bolo tetovanie malicke. pretoze neplatis len za velkost tetovania ale aj za dezinfekciu, pristroje atd.
ak ma urcenu takuto cenu, tak pod nu nepojde. ale myslim si, ze najdes aj studio, kde maju nizsiu cenu, ale hlavne pozeraj na kvalitu. mas to na cely zivot, 20 eur pri tetovani je nic :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.