ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Akne na licach podkozne

Príspevok v téme: Akne na licach podkozne
autoboli
Detaily

na licach sa mi stale robi akne nikdy to tak nebolo stale bolo len v Tzone ale posledny rok je stale na licach a uz zacinam mat jazvy...take velke bolave podkozne hrboly stale co mam robit uz som zufala :(

Doda-Mow
Detaily

Mne sa poslednou dobou začali tvoriť vyrážky v oblasti líc bližšie pri nose.... Vyrážky boli obrovské a tak som si z nich vytlačila hnis. Začalo sa mi to zapaľovať. Používam prípravky značky "Bioderma" hlavne "Bioderma Sébium Pro" Prípravky niesú drahé výrazne pomáhajú. Taktiež je veľmi dobrá Biotronová lampa... čo je už samozrejme väčšia investícia :) Neviem koľko máš rokov ale radila by som ti túto dobu nepoužívať make-up ktorý zapcháva póry. Prípadne si skús kúpiť niaky krycí krém z lekárne ktorý nebude obsahovať toľko dráždivych látok atď.

autoboli
Detaily

ja mám teraz skôr problém že mám pleť takú ako stena taka drsná omietka :D hrozne to vyzerá aj s makeupom a strašne rýchlo sa mi leskne pleť mm ju takú nerovnú hrozná je take mini jazvy mini vyrážky no nič pekné

winki
Detaily

Mne sa osvedcil garnier pure aktive tá čístiaca pena a tá gulička. A potom výrobky bioderma sebium...su fakt super (cierne bodky miznú jedna radosť). Make up používam len zriedka na bežné nosenie mám bb od garnier, resp. tú tyčinku hnedú :D a som spokojná.

autoboli
Detaily

Ja za tie roky čo som používala miliony výrobkov sa mi najviac osvedčilo neužívať nič ! :D Samozrejme že si pleť umyjem ale používam menej agresívne veci keď vidím že pokožka sa mi šupinatí tak siahnem aj po lactovit mlieku na sprchovanie a plet si natriem každý večer nejakým krémom :D Asi už starnem a sa mi t nejak samo vytráca :D

123anna
Detaily

ahoj, mne na taketo akne pomohli pripravky mary kay...aj ked na peknu plet som si pockala rok...chce to trpezlivost...

simka111
Detaily

ja som vylučila mliečne vyrobky, sladkosti a med, beriem zinok a pupalku, chodim na čistenie pleti ku kozmeticke a používam prirodnu kozmetiku, hoci nie dlho.
Toto všetko mi veľmi pomohlo,hoci samozrejme neda sa uplne vylučiť jedlo,ktoré škodi,lebo to by sme asi ani nič nejedli len ovocie a zeleninu.Ale na určitý čas sa to oplati, aspoň človek potom vie čo mu škodi a čo nie.

Ja tiež nechcem brať silne lieky, takže to musim riešiť inak,hoci je pravda, že ten kto berie lieky može jesť čo chce a pleť bude mať zdravu, ale mne neje jedno čo do seba davam.

anka89
Detaily

ak mozem poradit z vlastnej skusenosti vylucit uplne cokoladu a kupit si krem CLEAN CLEAR deep action cream wash 150ml JOHNSON kje to hlboko cistiaca kremova emulzia je v kauflande za 3.50 ja som si vyrazky vzdy natrela a rano prevarenou odstatou vodou umyla vyskusaj mne to zabralo a to som uz neverila ze mi nieco pomoze

dpk1
Detaily

Na tvojom mieste ako baba by som to rokoko bral a skúsil, hoc je to svinstvo. Ver že radšej budeš mať aj o 10 rokov kratší život bop pečeň abo čo dostane záhul trochen, radšej nech ti aj malíček odpadne...ale aspoň nemať celý zjazvený xicht v mladosti a po zbytok života. A preplakať mladosť.

RNG
Detaily

D-2 je ergocalciferol, umelina, chemia a uz vobec nie vitamin D, co je jedine vitamin znamy ako D-3. Co sa tyka roacutane/isotretinoin, to je tak isto skodliva chemikalia, nie ziadny vitamin A a aj ked masivne davky vitaminu A ( napr forma retinol palmitate) maju aj skodlive ucinky v takych megadavkach, predsa len neskodia tolko, ako tak chemikalia isoteretinoin, o ktorej cigania, ze je forma to vitaminu A.
Vitaminy su prirodne latky, ktore si nase telo nevie vyrabat v dostatku, takze sa musia doplnovat z jedla. Nuz umele patentovane chemikalie, tj latky, co pred tym nikdy a nikde neexistovali nemozu padnut pod definiciu vitaminov. Takze to vam ilustruje jasne, ake lzi sa siria cez nerozmyslajucich a automaticky konajucich lekarov , prameniace z farmaceutickeho priemyslu.
Davky retinol palmitatu proti acniam su od 6 do 15 mg,tj menej, nez isotretinoinu, ( tj od 20 000 do 50 000 IU) a prejavia sa az po viacerych tyzdnoch brania, ked sa pecen tymto vitaminom poriadne nalozi. Samozrejme je to predavkovanie a prejavi sa ako vyschynanie koze,znizenie hladiny HHT, cim sa zmierni tvorenie acni. Ale to je skodlivy jav svojim sposobom, lebo koza praska, supe sa , popraskaju aj pery atd. Ale po skonceni brania sa telo prirodneho vitaminu A vie zbavit rychlo, bez postrannych skodlivych ucinkov, najma bez poskodenia pecene.

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.