Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Akne na licach podkozne

lena33

na aknoznu plet len nedavaj ziadnu chemiu a hlavne alkohol v kozmetike, je jedno ako lacne su tie produkty ked obsahuju alkohol tak ti pokozku len podrazdia-su lacne prave preto ze tam je kopec bludov, ktore su na tvar absolutne nevhodne. zmenit stravu (akne na licach ma vela krat suvis so zaludkom) a najst si znacku bio alebo aspon prirodnej kozmetiky, ktora plet ukludni (je kopec aj domacich peelingov a masiek ak nemate rozpocet na kvalitnejsiu kozmetiku). Liecit akne hlavne zvnutra!

zuuu

mne na akne pomohol vitamin B5. bola to jedina vec po vsetkych antibiotikach, liekoch, kozmetike, ktora nema ziadne vedlajsie ucinky a pomaha velmi rychlo. je potreba vyssia davka, ja som brala prve 2 tyzdne asi 7 gramov denne, plet sa mi na treti den prestala mastit, vycistila sa a vyrazky zmizli jedna radost. a to som mala naozaj brutalne akne, rano po 5 novych velkych bolavych hnisavych vyrazok. teraz beriem uz len 1 -2 tabletky denne a staci mi to. problem je, ze na slovensku predavaju B5 tabletky len vo velmi malej koncentracii, ja som si ich kupila v nemecku, kde ma 1 tabletka = 1 gram vitaminu. predtym nez som ich zacala brat, som si precitala mnozstvo stranok na internete o vedlajsich ucinkoch vitamin B5, ale nikde som nenasla nic negativne. predavkovat sa nim neda, lebo telo nadbytok vyluci v moci.

zuuu

mne na akne pomohol vitamin B5. bola to jedina vec po vsetkych antibiotikach, liekoch, kozmetike, ktora nema ziadne vedlajsie ucinky a pomaha velmi rychlo. je potreba vyssia davka, ja som brala prve 2 tyzdne asi 7 gramov denne, plet sa mi na treti den prestala mastit, vycistila sa a vyrazky zmizli jedna radost. a to som mala naozaj brutalne akne, rano po 5 novych velkych bolavych hnisavych vyrazok. teraz beriem uz len 1 -2 tabletky denne a staci mi to. problem je, ze na slovensku predavaju B5 tabletky len vo velmi malej koncentracii, ja som si ich kupila v nemecku, kde ma 1 tabletka = 1 gram vitaminu. predtym nez som ich zacala brat, som si precitala mnozstvo stranok na internete o vedlajsich ucinkoch vitamin B5, ale nikde som nenasla nic negativne. predavkovat sa nim neda, lebo telo nadbytok vyluci v moci.

Doda-Mow

Mne sa poslednou dobou začali tvoriť vyrážky v oblasti líc bližšie pri nose.... Vyrážky boli obrovské a tak som si z nich vytlačila hnis. Začalo sa mi to zapaľovať. Používam prípravky značky "Bioderma" hlavne "Bioderma Sébium Pro" Prípravky niesú drahé výrazne pomáhajú. Taktiež je veľmi dobrá Biotronová lampa... čo je už samozrejme väčšia investícia :) Neviem koľko máš rokov ale radila by som ti túto dobu nepoužívať make-up ktorý zapcháva póry. Prípadne si skús kúpiť niaky krycí krém z lekárne ktorý nebude obsahovať toľko dráždivych látok atď.

autoboli

ja mám teraz skôr problém že mám pleť takú ako stena taka drsná omietka :D hrozne to vyzerá aj s makeupom a strašne rýchlo sa mi leskne pleť mm ju takú nerovnú hrozná je take mini jazvy mini vyrážky no nič pekné

winki

Mne sa osvedcil garnier pure aktive tá čístiaca pena a tá gulička. A potom výrobky bioderma sebium...su fakt super (cierne bodky miznú jedna radosť). Make up používam len zriedka na bežné nosenie mám bb od garnier, resp. tú tyčinku hnedú :D a som spokojná.

autoboli

Ja za tie roky čo som používala miliony výrobkov sa mi najviac osvedčilo neužívať nič ! :D Samozrejme že si pleť umyjem ale používam menej agresívne veci keď vidím že pokožka sa mi šupinatí tak siahnem aj po lactovit mlieku na sprchovanie a plet si natriem každý večer nejakým krémom :D Asi už starnem a sa mi t nejak samo vytráca :D

123anna

ahoj, mne na taketo akne pomohli pripravky mary kay...aj ked na peknu plet som si pockala rok...chce to trpezlivost...

Textová Inzercia

SLIM Women od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.