Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Akne na licach podkozne

klara343

Mna z toho dostala 3/4 rocna kura aknenorminom. Uz presli od toho casu 4roky a nevratilo sa mi. A to mi kozna chcela nasadit kvoli tomu antikoncepciu....

nata24

Jedine Kyslíková dotyková infúzia zabrala... do 24hod akné vyzreje aj hlboké podkožné, dá sa ľahko odstrániť a ďalej sa nezapaluje, začervenanie ustupuje, po nikoľkých sedeniach je pleť ako vymenená. Za seba len odporúčam robia to v Trnave

Erickah

baby mne jednoznacne pomohlo pitie zihlavoveho caju. Kozmetika vyriesi len malo.. vsetko ide z vnutra a odrzkadli sa to na pleti. Caj pite 3x denne dva tyzdne a potom dva tyzdne pauza. Pekne to vycisti pecen. Ja som po par dnoch uz videla zmeny.

Belinka88

Môže to byť kľudne od zubov, od prekysleného organizmu, alebo problémy zo žalúdkom...Skús si dať u obvodného lekára vyšetriť krv...a urobiť detox tela nejakým očistným čajom...Bordel z toho boľáka ti vytiahne ichtoxyl saloxyl ale aj gáfrová masť s ichtamolom ( tzv.čierna masť ) ale dávaj to len na tie hrbolce....Čo sa týka takých tých starých vyrážok niečo ako krupica na lícach ( také hrboľaté ) tak na to používam salycilovú masť 5%... Natriem na tvár nechám tak cca 30 minút vstrebať a masírujem kým necítim na prstoch také šuľčeky.pekne mi vyliezajú aj čierne bodky....potom umyjem ( samozrejme mam cerveny spuchnuty xicht ale potom je ok)táto masť nemusí samozrejme byť, môže sa nahradiť ricínovým a olivovým olejom ale kludne len olivovovým...( na nete čistenie pleti olejom) toto plati pre typ pokozky ako mam ja cize citliva mastna plet.....neviem co by to spravilo so suchou alebo zmiesanou....

Janinka Kwetinka

Ja mam tiez problem s akne v oblasti lic...je to hrozne,hrozne bolia,chodim aj pravidelne ku kozmeticke,ona mi to povytlaca ale to mam strasne hlboko povedala a to vznikaju znovu a znovu...ona mi praveze poradila...s alkohol cistiacu vodu aby sa to vsetko po vytlaceni stale dezinfikovalo..tak neviem..tiez som zufala ..skusam slnko,solarium..no plet mam hrozne mastnu..predtym som nemala...uz neviem co mam robit,aj stravu som upravila

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne na licach podkozne - Fórum - ZDRAVIE.sk