Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit na odpadnutie ..

Príspevok v téme: pocit na odpadnutie ..
xixixi

Som dievča,mám 16r. a pravidelne sa mi stáva, že mám pocit, ako keby na tom mieste kde som "nebol vzduch " .. mávam "návaly tepla .. a vtedy často vidim tzv hviezdicky alebo sa mi proste zhorsuje zrak ,ale to len na chvilu .. vtedy ma sprevadza aj pocit na zvracanie ...
.. ked si meriam tlak, vzdy je nizky .. bez ohladu na pocasie , ked sportujem,tak ho mam taky "v norme"
stretáva sa takýmto niečím niekto ? ako to riešiť ?? .. môže to byť niečo vážne ?
ďakujem pekne za odpovede:)

vikkkis

stava sa mi to ked malo pijem.
takmer urcite mas nizky tlak, co sa bohuzial neda nijako liecit, ale ani netreba lebo to nijako nebezpecne nie je :) to je dobra sprava, horsia je ze si musis strazit aby si neodpadla niekde na nevhodnom mieste kde by sa ti mohlo nieco stat :)
treba pit pit a pit, vela tekutin a sportovat. to ti tlak zdvihne. nic ine nezabera(kava len spociatku, ptom si na nu zvyknes a nezaberie ti).
ked ti zacne byt tak tazko hlavne nezostan stat na jdnom mieste, mohla by si odpadnut- mne sa to stalo lebo som sa hanbila priznat ze mi je zle a potrebujem si lahnut- bola som po flame tak by to vsetci pripisovali alkoholu, pritom to vobec nie(alkohol naviac tlak zvysuje :D), len som rano nejedla a nepila.
este mi aj piskava v usiach a pocujem akoby z dialky a hlavu mi ide roztrhnut a mam zavrate.
je to lebo sa ti nedokrvuje mozog.
idealne je si HNED lahnut a nohy zdvihnut v dobre vetranej miestnosti, ak sa neda, si CUPNUT, pozor- iba sadnutie nepomoze.
a zase vela vody treba pit :)
ked si strazim pitny rezim je to v pohode.. :)
ale zajdi aj k lekarovi aby ta vysetrili :) istota je gulomet :)
vela stastia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocit na odpadnutie .. - Fórum - ZDRAVIE.sk