priatel zacina byt na mna zly...

Príspevok v téme: priatel zacina byt na mna zly...
motyliatko

Mam taky problem-s priatelom sme spolu uz 3 roky,velmi ho lubim,vie ze aj on mna..Je starostlivy,obetavy,vsetko..ale v poslednej dobe sa stale hadame pre hluposti a zacina byt na mna zly..Vsetko musi byt po jeho, inak sa pohadame..je ku mne hruby a hovori mi vyslovene surove veci..Predtym taky nebol..zmenil sa,neviem preco..Takto sa uz sprava vyse mesiaca aj cosi..Povedala som mu ze mi to ublizuje a ze chcem aby sme zmenili nase spravanie,ale on mi povedal ze nic menit nemieni..Je mi z toho strasne smutno a neviem co mam robit..Poradte niekto prosim..Hlavne ako ten vztah napravit,lebo rozist sa moc nechcem..

bonny

Aj ja som nieco podobne zazila, dôvod bol ten ze mal inu a nevedel to ukoncit ani so mnou, ani s nou. Preto bol na mna zly.Ozaj, s takym clovekom chces zostarnut a vychovavat deti?

alenaxxx

Pre Motyliatko : Mala som skusenost, ze chlapik bol ku mne suprovy, lubili sme sa a niekde sa to pokazilo, nevedela som v com to je. Bol ku mne odmietavy az arogantny, bola som z toho nestastna a zufala, ze to co vyzeralo tak nadejne zacina byt na nic, vies tie iluzie ked sa zrazu stratia,je to nesmierne nanic pocit,nieco ako osobna prehra.Ibaze potom som sa rozpravala s jednou jeho kamoskou ktora mi prezradila aby som sa netrapila,ze on bol na svoje byvale po urcitom case tiez taky a vsetky sa s nim napokon rozisli..no ja som ho nechcela opustit,vzdy tu boli myslienky ze co ak sa to zmeni a ja pri nom uz nebudem.No trapila som sa, az sa to nakoniec skoncilo a s odstupom casu som stastna ze je koniec,pretoze ak sa clovek vo vztahu trapi,nema to zmysel, radsej nech je sam a uziva si zivot po svojom,urcite sa pritrafi nieco lepsie,lebo horsie to uz asi nebude,aj skusenost to je dobra. Takze ja na tvojom mieste by som sa s nim este porozpravala,ze o co ide, a ze to uz nemienis trpiet,nech sa snazi aj on ak ta nechce stratit a ak mu to je jedno, tak ti prisaham,ze nic nestratis ak sa ho zbavis.Len ziskas moznost lepsieho vztahu a krajsej buducnosti.

bzzzzzz

ariela. nie všetci chlapi si daju taketo veci vysvetliť. Už ked dokaže chlap povedat surove veci žene, nie je ju hoden. Je to brutálny grázel. Prepáč motyilatko za výraz ale zasluži si to!Co sa týka toho, či mal tvoj drahy vtedy zlý den , to by sa možno ešte dalo pochopit, ale ked si pisala, že je taky dlhšiu dobu, niečo nie je v poriadku. MOja zlatučká, musíš niečo podniknúť, pokial si z teba neurobi boxovacie vreco. Vieš ako to myslím. Viem že to bolí rozísť sa z niekym koho miluješ, ale všetko raz preboli. MOžno ked sa s nim rozídeš, stretneš skveleho chlapa, ktorý by ťa aj na rukach nosil, bol by k tebe nežný, nenútil by ťa do ničoho, snažil by sa chránit vztah. Ver mi že taký existujú, je ich málo...ale verim v to že ty by si to štastie mala, už len preto, lebo teraz prežívaš utrpenie. Cicka, zodvihni hlávku a vstaň. nenechaj sa chlapom ako on tyranizovat. Poznáš hymnus na lásku?Láska je dobrotiva,... nezávidí,... nenafukuje sa,...nie je sebecka...nezmýšla zle,...hlavne nie je krutá a zlá. Nemožem ti povedať čo máš a čo nemáš robiť...no ale dufam, že si z toho čo som ti tu napisala niečo zoberieš a necháš prejsť hlavou.
Podla mna máš hlavičku na to aby si sama spoznala čo je pre teba to najlepšie.V nutnejšom prípade treba urobiť ráznejšie rozhodnutie...tak zlom väz..Budem myslieť na teba

kiri

motyliatko> aspon 90 minut som to cele citala a poviem Ti, ze ten Tvoj typek je riadny hulvat. Priepast medzi Vami je poriadna a on, pan kral , nechce nic riesit, len sa ako kocurik necha rozmaznavat Tvojou starostlivou rucickou. Ty mu vyvolavas, vypisujes, poskytujes mu full-servis a dokonale pohodlie domova, internet-cafe, restauracie a erotickeho salonu zaroven, lenze on za to nielen ze nie je vdacny, on z teba robi nadobu na odpadky, co rastu v jeho hlave. Ak Ti chlap zacne nadavat a to este takymi vyrazmi, je to jasny zaciatok konca. Vravis, ze stopercentne nema inu, ale ja by som, byt Tebou, tak velmi ruku do ohna nepchala. Vidi v Tebe sluzku, o ktoru si donekonecna moze obtierat hubu, takze si sa nevazi. Este raz to zopakujem, aby si to dobre videla> CHLAP, KTORY SA TAKTO ROZPRAVA SO ZENOU, SI JU NEVAAAZI!!!! Moja jedina rada> okamzity rozchod a nemarni viac cas s takymito hovadami. Alebo chces zostarnut po boku clovek, s ktorym sa kazdu hodinu pohadas a ten sa potom vacsinu casu sprava ako take velke, rozmaznane decko???

ariela

Rozchodom by som sa v ziadnom pripade nevyhrazala, partner mozno zrejme nemal dobry den, ved vsetko sa da vysvetlit rozumnym dohovorom.Slusne a bez emocii. Takze radim zhovarat sa a zhovarat sa, pochvalit partnera, prekvapit ho, potesit, navarit dobre jedlo...to vzdy zaberie lepsie ako krik, nadavky a nasledny rozchod.

moma

Ahoj.
Mám takú otázočku, moja sestra má vraj tikovú chorobu.Takúto diagnózu jej určil lekár, povedal vraj.Je veľmi nervózna,stále ju niečo rozčuluje a keď ju chytí zlosť strašne nadáva,trhá zo sebou,ale iba keď je doma.Ak ide do spoločnosti,tak sa správa normálne.

xayra

No zdravim. Mala som podobný problém. Sme teraz spolu 4,4 roka.Môj drahý bol na mňa presne taký ako si ty písala a možno aj o veľa horší. A vyriešilo sa to jedine ROZCHODOM! Po 2 mesiacoch rozchodu som začala randiť s iným a ako sa to ten moj dozvedel tak pekne sa doslova priplazil s plačom. Od tedy je ako cuker:D Takže sme opäť spolu...ale môj postoj k nemu a správanie sa veľmi zmenilo. Zostala som k nemu si myslím že chladnejšia. Neviem mu stále veľa vecí odpustiť a nie to ešte zabudnúť. Rany proste zostanú. Neviem či to celé bolo správne riešenie. Teraz je celkom fajn....len do kedy to uvidíme....

dusan

Kamaratka zlata,viem ze po 3 rokoch vztahu sa celkom dobre poznate, ale v tomto pripade by si nemala velmi dlho premyslat o tom ako ho napravit alebo zmenit. Bud rada, ze sa prejavil uz teraz a nie po svadbe ked ta zacne mlatit... Radsej z tohto vztahu rychlo vycuvaj kym mas este cas. Je to vsetko na tebe ako si to zariadis. Len sa nepopal! Damy, je mi vas vsetkych luto, ked sa k vam vasi partneri takto spravaju, ja by som to nedokazal ublizovat zene.