Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EpiPen na alergiu kto moze predpisovat

renata152

tak to by som určite bežala ku alergologovi a snažila by som sa od neho dostať Epipen za každú cenu. Viem, že na predpis treba určite testy,/ myslím, že tam je problém s poisťovňou a tetsy musia byť pre poisťovňu/.
A nechcem strašiť, ale pri ďaľšom pichnutí včelou, je aj reakcia horšia ako tá predtým. Takže určite alergoóg.

renata152

tak to by som určite bežala ku alergologovi a snažila by som sa od neho dostať Epipen za každú cenu. Viem, že na predpis treba určite testy,/ myslím, že tam je problém s poisťovňou a tetsy musia byť pre poisťovňu/.
A nechcem strašiť, ale pri ďaľšom pichnutí včelou, je aj reakcia horšia ako tá predtým. Takže určite alergoóg.

symona

dakujem Renata za info.
min. rok ma postipala vcela a ani nie do 5 min. som zacala opakovane vracat, tak to by mi asi tabletky nepomohli...Okrem toho, som opuchla a kratkodobe odpadla.Akurat som bola niekde vo vinohradoch medzi Pezinskou Babou a Pezinkom, tak to by mi ani zachranka moc nepomohla, kedze tazko povedat, kde presne som bola. Odvtedy som z toho dost vystrasena...

renata152

Epipen predpisuje alergológ na základe dokázanej alergie. To znamená, že špecifické imunoglobulíny z krvi vyšli pozitívne. Ja mám veľké kožné reakcie na uštipnutie ovadom, ale protilátky mi vyšli negat. a aj napriek tomu mi alergológ predpísal aspoň Prednison, ak by som začala mať náhodou problém, že by som po poštípaní začala puchnúť, tak si mám dať ten.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.