Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plavky, tričká bez ramienok - prsia

Príspevok v téme: plavky, tričká bez ramienok - prsia
ali17

Poterebujem radu , alebo vašu skúsenosť.. mám dosť veľké prsia, a nie pevné, v podprsenke s ramienkami su na mieste , tak ako majú byť, ale ak si dám plavky bez kostíc, alebo len tak podprsenku vyzerám ako 60 ročná žena. a už aj je leto, chcem chodiť v tričkách bez ramienok, lenže ako? neukážem sa bez ramienok. a priesvitné su podľa mňa katastrofa..čo poradíte..?

ali17

Šejla ,

Ok, už som nad tým rozmýšľala, aj že by som objednala cez net, len je to také, ako vravíš , škoda peňazí, asi si pozisťujem, a tak zhodnotím.. vďaka.

Šejla

tak to ti bohužial poradiť neviem, asi jedine internetový obchod. Ale neviem, či sa to potom bude dať vrátiť, vzhladom na to, že je to spodné prádlo:/ ..na vlastné riziko

M 25

ježiš maria, ty nadeláš!
však bud chod do obchodu so spodným prádlom a konkrétne sa na takú podprdu spýtaš a aj vyskúšaš a uvidíš, alebo si nájdi na nete, aj tu je toho dosť..

bože, týmto deťom, aby sme všetko pod nos dávali, nevedia byť samostatní a sami si niečo nájsť...

flegma

tricka bez ramienok su urcene pre male prsia, alebo posilnene silikonom, ktore drzia na mieste... mas velke prsia, tak to vyuzi a nos tricka s vystrihom do V, kde uputas vystrihom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plavky, tričká bez ramienok - prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk