Zápach nôh

Príspevok v téme: Zápach nôh
eaeqqq

Strašne mi zapáchajú nohy, hlavne teraz keď začalo byť teplejšie. Umývam si ich každý deň trikrát, používam všetky dostupné kozmetické produkty a dbám o kvalitné topánky, ale keď mi nohy začnú papáchať už aj v šlapkách po chvíľke nosenia? som bezradná toto je mega problém! Poradte ak niekto viete ako sa toho zbaviť

Maros75

MYCO-DECIDIN : Prípravok obsahuje liečivú látku, ktorá pôsobí proti kožným plesniam a kvasinkám.
Účinná látka Tridecanamini undecylenas 4,4 mg v 1 ml. Cca 3,50 eur.

Maros75

Prípravok: Lamisil Sprej je antimykotikum, ktoré má smrtiaci (fungicídny) účinok na huby vyvolávajúci vaše kožné ťažkosti. Lamisil Sprej sa používa na liečbu týchto mykotických ochorení: mykóza nôh (tinea pedis), mykóza v oblasti slabín a lona tzv. indický ekzém (tinea cruris) a mykóza v oblasti trupu tzv. lišaj krúžkový (tinea corporis). Používa sa aj na liečbu kvasinkovej kožnej infekcie, nazývanej pityriasis versicolor.

becket

hej, je to neprijemne.zijem podobnu odysseu s nohami. teraz bezi uz piaty tyzden, co mi uplne zmizol zapach a mam pocit, ze aj potenie sa nejako upravilo. v lekarni som kupil pedicare24. predavaju to aj s ponozkami a treba to iba raz pouzit. som normalne zvedavy, ako dlho mi to vydrzi, ale zatial som nadseny, nic podobne som dosial este nemal. uvidime :)

RNG

Potrebujes nie kozmetiku, ale antimikrobialne, specificky antifungalne latky, ako oreganovy olej alebo roztok GSE, oboje v 1 az 2% roztoku. Tie znicia plesne a kvasne infekcie, ktore ten zapach/rozklad sposobuju.
A treba nimu vystriekat vsetky topanky, slapky , sandale a podobne, tak isto ponozky, pripadne oprat zaroven aj postelne pradlo a vyvarit alebo zehlit, na zabitie vytrusov plesni pripadne kvasnych infekcii.