meškajúca menštruácia - stres?

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia - stres?
ninija2

ahojte,

poslednú menštruáciu som mala 11. marca, čo je už dosť dávno. Nikdy som ju nemala pravidelnú, iba keď som mala HA, ale tú som pred necelým rokom vysadila. Odvtedy používame s priateľom prezervatív. Doteraz som si z toho, že mešká ťažkú hlavu nerobila, pripisovala som to stresu. Mám skúškové, odovzdávam bakalárku, o mesiac sú štátnice. Lenže je možné aby mi zo stresu úplne vynechala? Máte s tým skúsenosti? Ak by aj mesiac vynechala, tak teraz niekedy by mi mala prísť ďalšia, ale vôbec sa necítim ako pred menzesom. Už začínam mať obavy aj z tehotenstva...

ninija2

maruska, ale ako som pripísala do komentu nižšie, ja neriešim ani tak to, či som tehotná alebo nie - pravdepodobne som to mala inak formulovať v texte témy - ja riešim skôr to, prečo by mohla tak veľmi meškať a či s tým má niekto skúsenosti, že by len tak meškala, lebo sa jej zachcelo (do tejto kategórie radím aj stres, lebo je to psychický dôvod a nie telesný) a nebol by za tým žiaden iný zdravotný dôvod, a na to mi tehotenský test nepomôže.

ninija2

maruska_123, v tom prípade sa môže úplne zrušiť celé fórum, pretože je to celé o skúsenostiach iných ľudí, pričom pri každej jednej téme platí, že 100 ľudí 100 chutí, resp. v tomto prípade skúseností...

ninija2

fdgds a všetci ostatní, ktorí ma urážate - nechápem z akého dôvodu. Ja som položila normálnu otázku, na ktorú som čakala aj normálnu odpoveď. Ale asi to ukazuje, že všetci tí, ktorí mi prišli ponadávať, majú veeľmi nízke sebavedomie a takto si ho kompenzujú.
Asi som za to slovo tehotenstvo mala pripísať aj to, že mám obavy z akejkoľvek choroby, s ktorou by mohlo byť spojené meškanie menštruácie. Proste dúfam, že je to zo stresu a nie, že je niekde inde problém - čo môže byť aj cysta alebo čokoľvek iné. A len som chcela vedieť, aké s tým máte skúsenosti. Takže nevidím žiaden dôvod na urážky...

maruska_123

ninija to ti pomoze velke h ci maju ine baby taketo skusenosti...ty si ty a tvoje telo je ine...ked tu napise aj 1000 bab ze im maskal menzes zo stresu, tak v tvojom pripade to tak vobec byt nemusi..

ninija2

jankaaaaaaaaaa čítala som viaceré témy, kde sa to rozoberalo a do každého len rýpeš. Načo potom reaguješ? - a okrem toho mimo témy... Ja som sa nepýtala, či som tehotná, ale ktoré baby majú skúsenosť s tým, že im v stresovom období tak moc mešká menštruácia...

zuzik11

? :) len žasnem nad vašimi tupými hlavami . dievča je nervózne, chce radu,a nie aby ste ju zdrbali . To je fórim, môže sa pýtať čo chce, a určite tu nikto nestojí o vaše " pohoršenie" dievča, zájdi na gynduu ,alebo test..ale stres narobí svoje, to je fakt.