Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vekový rozdiel vo vzťahu

Príspevok v téme: Vekový rozdiel vo vzťahu
kati2005

Ahojte, zamilovala som sa do muža, ktorý je odo mňa presne o 30 rokov starší. Ja mám 24 on 54, je lekár, veľmi príťažlivý, šarmantný a charizmatický, a hlavne si s ním rozumiem, je zrelý, zodpovedný. Rozprávala som sa s ním a je to obojstranné, chcel by so mnou žiť a ešte aj mať deti, dokonca sa aj oženiť. Ja by som to chcela tiež, ale neviem si predstaviť ako naštrbím vzťahy v rodine, keďže moji rodičia sú mladší od neho. som v takom rozpoložení, poznám ho už 2 roky a je medzi nami úžasný vzťah, po sexuálnej stránke sme ešte nič neskúsili nič, ale nie je od toho ďaleko, chceme to obidvaja. Má to vôbec význam medzi nami ? i keď konečne naozaj cítim k niekomu lásku hlbokú úprimnú a nekonečnú.

Mmle O

..:)..sulozim s 56-rocnym a je (nielen duchom) mladsi a ma viac energie ako vacsina mojich spoluziakov..:D..ano, moze to skoncit vselijako, ale ked ho lubis, kaslat na vek....:)..

sewie

sssssisa...zazera?...nech si trhnu!mne to pride zlate...moja setra a priatel maju taku istu situaciu a moja dobra kamoska s frajerom tiez...nikdy ma nenapadlo ze by na tom malo byt nieco cudne...niektori ludia fakt nevedia co by od dobroty:)kasli na nich!

ssssisa

voso vies preco lebo je medzi nami dost rozdiel ja mam necelych 160 a priatel 195, dost ludi zazera alebo sa aj nejak vyjadria tak preto sa pytam

nefinka

ahoj kati, ja sama mám priateľa o 11 rokov staršieho, ale musím sa pridať k názorom väčšiny.. 30 rokov je naozaj veľmi veľa .. predpokladám, že kým by sa tebe napr. podarilo otehotnieť, kým porodíš a to malé vyrastie, on bude mať koľko? 60? myslím, že by to bolo nefér voči tomu dieťaťu, ktoré by si vlastného otca ani neužilo.. plus samozrejme musíš brať do úvahy aj svoje potreby do budúcnosti.si ešte mladá, o desať rokov budeš ty v najlepších rokoch, on bude mať 64 .. teraz si zamilovaná, ale predpokladám, že neskôr ti ten vekový rozdiel bude určite na príťaž..aj keď som väčšinou zástanca toho, že keď človek niekoho miluje, mal by to skúsiť, v tomto prípade si myslím, že radšej ostaňte priatelia, ako niečo viac.. neskôr budeš trpieť aj ty aj on

Voso

Ssssisa - výškový rozdiel vôbec nerieš, to je nepodstatné.ak sa dvaja chcú, tak im nevadí rozdiel 30rokov a nie pár centimetrov:)Poznám veľa párov, kde je žena vyššia od chlapa a nie je v tom problém.
Prečo by aj mal byť.

jaaa

poznam v mojom okoli manzelsky par...zobrali sa...ona mala 19, on 39, fungovali, vychovali/odchovali dve deti...teraz ma on 65 ona 45, on by uz ako "dochodca" rad sedel doma, a ona opat zacala zit...vysledok? rozvadzaju sa...popravde sa tej zene ani necudujem, ze po odchovani deti, by si mali ako manzelia znova zacat uzivat...ale je to tazko...

winki

Treba myslieť na budúcnosť....bude schopný s tebou vychovávať vaše deti? Alebo už o pár desať, patnásť rokov ostaneš ako vdova? A čo spoločné zážitky? Bude vytálni chodiť na dovolenky, výlety? Treba si to zvážiť, lebo takto venuješ svoju mladosť niekomu koho lúbiš ale kto bude potom pri tebe v starobe?

repka

nie... ja som mala partera o 24 rokov starsieho.. po 4 rokoch som citila vela negativ.... teraz mam starsieho o par rokov a neda sa to porovnat..po case budes citit, ze ti je stary..

soffa

no o 6 rokov bude mat 60 a to uz bude dost stary!o 16 rokov bude s teba zrela 40tnicka v najlepsom veku a on ak sa dozije bude mat 70?!mozno zanedlho bude mat zdravotne problemy(sice maju ich aj mladsi ludia)ale teba to bude brzdit,nepomoze ti s detmi,lebo nebude mat chut,mozno nebude vladat.dobre si take veci zvaz.ak si rozhodnuta byt s nim,nikomu nemusis nic dokazovat,vysvetlovat,jednoducho urob to co citis...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vekový rozdiel vo vzťahu - Fórum - ZDRAVIE.sk