Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka na pohovore:"Prečo by sme mali vybrať Vás?"

arman

Ta otazka je tam preto, aby otestovali tvoje sebavedomie, a urcite psychicke vlastnosti.
Prilis malo sebavedomy je zle, a prilis vela sebavedomy, alebo az arogantne sebaisty, je tiez zle. Su to psychologicke sracky, ktore sa vsade nacvicuju pri praci s ludmi, aj reklama je toho plna, namotavanie ludi v terene, atd... rozne cirkvi z toho maju skolenia.
V podstate hladaju cloveka, co bude sebavedomy otrok. Teda bude samostatny, nebude lenivy a bojazlivy, ale pritom, bude pocuvat co sa mu bude hovorit, aby ho mohli ovladat. Teda nebude mat sebavedomie vzopriet sa debilite sefov, bude si potichu nechavat srat na hlavu, ale pritom, ked ho nebudu kontrolovat a nechaju sameho, bude si pocinat samostatne, nebude sa flakat.

Nato je tam ta otazka.

fialôčka

jedna sa vzdy o pracu v kancelarii, cize administrativne prace
nemyslim si,ze by takuto otazku pokladali niekomo do vyrobneho podniku .. myslim tym za pas a pod .... to by uz bolo chore ...

george303

Tak zalezi hlavne od toho o aku pracu ide ...
V poslednej dobe som absolvoval pár pohovorov aj ja a takú otázku som nedostal...
Dokonca na 2 pohovoroch som musel prácu odmietnuť pretože som si bol vedomý že by som pre firmu nebol prínos majitelia boli fakt prekvapený a ešte to asi nepoculi ked som im povedal ze dakujem za ponuku ale ja niesom clovek akeho potrebuju ...

helium9009

Neznášam také filozofické otázky. Zasa je na tom lepšie len ten, čo sa vie vykecať. A pritom možno niekto iný, kto nemá až také pohotové odpovede by sa na danú pracovnú pozíciu hodil viac, lebo má lepšie odborné zručnosti a znalosti. Na pohovoroch by mali hodnotiť odborné veci a nie takéto bezduché drísty. Samozrejme, pokiaľ si tie drísty daná pracovná pozícia priamo nevyžaduje.

bingham

No ved prave...to su take zvlastne otazky....kedze zrejme vsetci budu davat odpovede typu..., lebo ja som ten najlepsi, lebo ja som ten koho potrebujete....atd...

chladomor

Minule tu už bola taká téma a mne sa tam najviac páčila rada, aby dotyčný povedal niečo ako: Pretože budem robiť všetko pre to, aby ste boli so mnou spokojní.
Len neviem, či to nie je príliš nápadne podliezavé.

Vemeno

Preco by si mali vybrat prave mna? Ako to mam vediet? Oni predsa musia vediet, koho si maju vybrat a kto je pre nich najvhodnejsi. Ak maju zivotopis, tak nechapem, preco sa ta na to vobec pytaju.

0vecka

naco sa tam hlasis? ked si nemyslis ze z teba budu mat uzitok? podla mna dobra otazka... ak tam budes len prizivnik tak tam tak ci tak nemas co robit...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázka na pohovore:"Prečo by sme mali vybrať Vás?" - Fórum - ZDRAVIE.sk