prilezitostne

Jefitto

V žiadnom prípade! A už vôbec nie, ak je žena zadaná! Ak to urobí, pokladám to za neveru a nebudem jej nikdy schopný odpustiť... dokonca viac. Ak už by sa žena iba bozkávala s iným chlapcom ako s tým, s ktorým je zadaná je to pre mňa kurva a nemám sa viac s ňou o čom baviť!

A čo sa týka mňa, tak keď som zadaný, môže prísť aj nahá pamela anderson a zaujimať ma to nebude. Keď som nezadaný, tak v žiadnom prípade nebudem suložiť kade tade. Je to ako sklamanie pre moju ďalšiu ženu...

NEviem, proste nemám tieto diskotekove pičky rád...

čerešňa

Pamätám si, ako raz zareagoval jeden môj kamoš na podobnú otázku. Vraj on vidí len jedno riešenie a tým sú vidly. Po mojom spýtavom pohľade vysvetlil, že takéto ženy sú pre neho iba kopa hnoja, ktorý treba odpratať, alebo prehodiť niekam, kde nebude zapáchať, lebo ho je v poslednom čase akosi veľa v našej spoločnosti. Asi trošku kruté hodnotenie, ale bude na tom čosi pravdy.

Maros75

duranko- a aky nazor mas ty na chlapov co mavaju prilezitostny sex??

Prilezitostne si dam aj suschi aj ked mi nechuti. Cize aj ten prilezitostny sex ak nemam zavazok si obcas mozem dopriat a bud to v hlave budu vycitky,alebo prijemny pocit.

arman

co je to "prilezitostny sex".
myslis, ze vzdy s niekym inym, alebo vzdy s tym istym, ale maju spolu len sex, teda vlastne su taki milenci, ziadne zavazky?

Stelka

Neviem prečo by to malo byť zlé :D osobne na tieto veci určite nie som ale čo je na tom? Následky za svoje činy si nesie každý sám :)

alenka_maxova

Sejla, to co pises ty, si trosku zvelicila. Spojenie "zla vychova" nie je ospravedlnenie pre niekoho ciny. Ale casto to moze byt podnet k tomu, ze sa clovek (ci uz svojpravny ako pises, alebo nesvojpravny) sprava tak ako sa sprava. Ale v ziadnom pripade nejde o ospravedlnovanie niekoho cinov :)

alenka_maxova

ci to bola chyba Breivika? :D neviem, nerobila som mu psychologicky posudok a ani sa na to nechystam :D Bola to jeho chyba, ale bolo to urcite niecim podmienene. Clovek sa nenarodi so sklonmi zabijat, vdaka niecomu sa mu vypestupuju... :) takze tak

Šejla

lost: je jedno, aké má kto dôvody, vždy nesie zodpovednosť za svoje činy. Pokial je človek svojprávny, neexistuje ospravedlnenie, akože "mala zlú výchovu" :D ...Podvádzanie JE ubližovanie, pochopitelne. Aj v prípade, že o tom podvádzaný nevie. Ale keď si slobodná žena užíva kade tade, nech si to robí. A vôbec to nemusí byť psychicky chorá osoba na poľutovanie.