Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

Maoam

xxy, no zatial som ich nemala za potreby :DD, ale ked tak citam profil DzonyhoBrava, nie je to zle, akurat primlady :DDDD, ale uz je fuc, Lulu22 ho uchmatla :D

aaach idem sa ja radsej najest

lulu22

tak na pivo s nami pôjde len Sejla :D

ako je to fakt sranda.. bo keď sa nás niekto spýta, kde sme sa spoznali, tak poviem, že na jednom fóre : ) ale pre seba si hovoríme..je to osud..teda nie, zdravie.sk :D:D

za ten pol rok, čo sme boli len v kontakte, mailami každý deň, sms, telefonáty..tak proste sme si niečím obaja prešli a zistili sme, že ja som pre neho a on pre mňa : ) Jasné, ale to, či to vydrží, je len na nás dvoch, len treba veriť, že to výjde a nie, že raz to skončí, to by sme do toho ani jeden predsa nešli : )

Mrska Silvuska

dzony je sice fesak (podla fotky), dokonca aj pravopis a gramatika su OK:-))), ale obaja sme stastni niekde inde:-DDDD
ty si ale provokaterka!)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samostatná jednotka - Fórum - ZDRAVIE.sk