Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

Hejli

moze to byt tym, ze z teba vyzaruje ako velmi chces niekoho najst a to ludi odplasi..
.
mala som kamosku, ktora bola sama a bola to pekna, vtipna a mila baba, ale z nej priam kricalo aka je zufala, ze nikoho nema
pricom ona si to vobec neuvedomovala, ale clovek to vycitil ked sa s nou bavil

xdanielax

Maoam - ale tazko najst zenu, ktora je samostatna jednotka. Aspon ja mam taky dojem, ze velka vacsina je takych, co potrebuju byt na niekom zavesene.
A my, samostatne jednotky to mame tazsie aj v tom, ze (asi) posobime, ze nikoho nepotrebujeme :)) Zacarovany kruh.

Dzony_Bravo

doubledog: dakujem za reakciu, no ja nechcem prestat byt galantny a chapavy. Ja to vnimam ako svoju vyhodu a nerad by som sa menil na nieco cim niesom.

Maoam

väcsina je taka, ano

ale su aj vynimky

zeny, ktore su samy samostatnymi jednotkami :-), takehoto muza velmi ocenia (a nie pre peniaze a istotu, ale pre uplne ine veci)

doubledog

muzov ako si ty si zeny vyberaju, az ked sa chcu usadit a potrebuju muza kvoli peniazom, istote a rodine.

takze to par rokov potrva.

ale dovtedy si natrenuj, ako nebyt taky dobry, galantny a chapavy.

ivanecenka

no, ja Ti to poviem takto: baby zrejme fakt potrebujú vzťahy, ktoré sú problematické (inak si neviem vysvetliť, že nezadaní sú podľa mňa dobrí chlapi) - a príkladom je aj Tvoj románik - vstúpila do rieky, o ktorej vedela, že je búrlivá. Z vlastnej skúsenosti viem, že tá pravá/ ten pravý príde vtedy, keď to vôbec nečakáš. Nehľadaj, užívaj si život a ona si Ťa nájde:) držím palce:)

Dzony_Bravo

Maoam: Klepla si klincek po hlavicke, trpezlivost je moj najvacsi super, ktoreho sa uz dlho snazim zdolat. Zatial vyhrava, no ucim sa kazdy den byt trpezlivejsim.

Rovnako ma zaujala aj myslienka o tom naplanovani... nakolko pracujem uz roky v oblasti, kde je planovanie denno denne nutne a zial preniesol som si to aj do sukromia.

Dakujem ti