Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

budem ako predtym?

Príspevok v téme: budem ako predtym?
trubicka123

Zdravim rada by som si precitala nazory ostatnych na moju situaciu. V zivote som urobila mnoho chyb, a mam pocit ze si zacali vyberat svoju dan. Doterajsi sposob zivota-fajcim marihuanu 9 rokov, od 14tich, same party zurky, alkohol, cigarety. Travu som fajcila isty cas uz ako cigarety, az sa z toho stal zivotny styl. Uz som ani nepremyslala bola to taka bezna vec si zapalit jointa. Skusila som tiez extazu par krat. V 21 som presla na kokain na akciach, ale iba po vikendoch, a potom som zacala s pervitinom a za 8 mesiacov na nom som sa stala uplna troska. Schudla na 45 kg, ostalo mi 15 vlasov na hlave, zuby pokazene, plet v dezolatnom stave, o psychike ani nehovoriac. Teraz som 3 mesiace cista a zacinam priberat uz sa aj podobam na seba, ale...Bojim sa ze uz nikdy nebudem ako predtym. Davno v zaciatkoch ked som len zacinala bol moj problem ze som stratila cestu, a dodnes som si ziadnu nenasla, len som utekala pred vsetkym. Nevydrzala dlho v ziadnej praci, nic ma nebavilo nevedela som sa ,,zaradit,, a teraz mam pocit ze som to zmeskala a uz sa to nespravi. Neviem v sebe najst motivaciu pretoze nemam ciel, ako kedysi, ked mi bol odopreny. Byvala som vrcholova sportovkyna so skvelym prospechom a vsetci ma videli ako daleko to dotiahnem, no opak bol pravdou. Teraz po tom vsetkom o com moja rodina ani netusi, nechcela som ich tym zatazovat byvala som od 17 mimo domova, teraz mam pocit ze som si podkopala zaklady a uz sa to neda, a bojim sa ze sa sama nedokazem postavit na nohy, nikdy. Otravuje ma predstava toho bezneho zivota, platenia uctov a starosti s peniazmi, no na druhej strane by som uz chcela zit kludne a normalne. Neviem ani otehotniet uz dva roky...pokaslala som co som mohla.

malickaaaaa

No tak to si mlada baba potom, neviem mala som pocit, ze mas viac.
Pozri aj ked to vse nepojde najlahsie na zaciatku urcite sa nevzdavaj lebo su dobre a su aj horsie dni...
Je velmi dobre, ze si sa rozhodla zmenit svoj zivot k lepsiemu :)
Mas cely zivot pred sebou tak sa snaz aby to stalo za to...
a bola si u lekarky ohladom otehotnenia??
bola si na dakych vysetreniach??

ladida

nathalia-velmi podobnym stadiom-aj ked z inych pricin som si presla pred rokmi tiez,nikdy som s drogami problem nemala,ale podobne ako ty som nepochopitelne stratila cestu,ciel,zaujmy..v podstate uplne vsetko,mala som pocit,ze som totalne hlupa,prazdna,neschopna..je to strasny pocit a nie je lahke sa ho zbavit.ja som sa rozhodla ist na vysoku skolu.pomohlo,v tej prazdnote som aspon mala povinnosti a veci sa tym pohli dopredu.skus navstivit psychologa,nehanbi sa poprosit o pomoc rodinu alebo znamych,mozno budu schopni najst ti pracu.. nie si jedina,kto sa ocitol mimo cas a priestor:) psycholog by bol asi najlepsie riesenie.

trubicka123

nathalia09 velmi krasne dakujem za Tvoj prispevok, velmi ma potesil :) momentalne je moznost mam idealne podmienky pre novy zaciatok, jedine co mi chyba je praca, nieco co mozem niekde vytvorit, na com pracovat a zlepsovat sa, zbierat nove skusenosti, len musim prist na to co by to mohlo byt, kedze prax mam len ako casnicka a nerada by som sa vratila k tomuto povolaniu. Dufam ze sa casom najde niekto kto mi da sancu byt uzitocnejsom v tomto smere. Aj ked trpezlivost nieje mojou silnou strankou. Malickaaaa mam 23

nathalia09

ak chceš byť štastná,tak zabudni už na to zlé,a choď dopredu,mysli na svoju lásku,a nebuď v strese,lebo psychika robí veľa.Všetko príde,len sa musíš snažiť.začni sa usmievať,aj ked v dnešnej dobe je to ´tažké,mysli na to že to najhoršie máš už za sebou,a pred sebou už len to dobré ťa musí čakať.nekaz si život,a ani zdravie.Mnohí si ho nevážia.Tak usmej sa,a začni s čistým štítom,buď opäť veselá,a teš sa z každej maličkosti-nájdi si to čo ťa baví,napr.ak rada varíš priprav dobrú večeru pre svoju lásku,pekne sa obleč,a rob to čo čo by potešilo aj teba aj tvojho milého.Zvládneš to,len sa musíš posnažiť.Viem nebude to ľahké,ale ak chceš zvládneš to.ak budeš potrebovat pomoc,tak aj my sme tu pre teba-aj ak máš nejakú dobrú kamošku zdôver sa jej,a to ti pomôže.Vela síl ti prajem.

trubicka123

Vsetko to zhaslo ked dom prisla na strednu skolu, ktoru mi vybrali rodicia a ktora ma zdaleka nebavila, a bola som nutena so sportom skoncit kvoli chorobe a financiam. Pred dvoma rokmi som bola rozhodnuta vziat si svojho priatela ktory somnou chcel mat dieta /mala som kvoli tomu skoro rocnu pauzu rozhodnuta ist si za tym a zit tak ako sme to planovali/, ale vsetko sa pokaslalo mojou neschopnostou otehotniet a nasledne jeho zapijani tejto skutocnosti. Nasledoval rozchod a nova laska pri ktorej ma tuzba po dietati neopustila, hlavne ked som zistila ze som jeho prva laska a ze tiez uvazuje o zalozeni si rodiny, mal podobny osud ako ja, takze sme chceli na vsetko zabudnut a zacat ale vedoma si toho ze sa pozname malo a strachom z toho co bolo predtym som podlahla stadiu ked som presla na tvrde drogy, s myslienkou ze to vzdam. Kedze sme to spolu prekonali a rozhodla som sa ostat cista zacala som mu doverovat, len mam pocit ze teraz stojim na mieste, a neviem ako mam zacat a pohnut sa dalej, a hlavne zit normalny zivot, neviem ani co za pracu mam robit mam pocit ze som neschopna nicoho..

malickaaaaa

Ten tvoj pribeh je zvlastny... pises ze si 3 mesiace cista a pred dvomi rokmi si chcela otehotniet ked si este bola zavislacka???
To uz ako???

Byvala som vrcholova sportovkyna so skvelym prospechom a vsetci ma videli ako daleko to dotiahnem - a toto sa ti kedy podarilo??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

budem ako predtym? - Fórum - ZDRAVIE.sk