schudol som 12 kil no nikto si to namne nevsimol

Príspevok v téme: schudol som 12 kil no nikto si to namne nevsimol
interceptor

ahojte pomocou upravi jedalnicka som pomocou rad Mira Veseleho za posledne 4 mesiace schudol 12 kil no nikto si to namne nevsimol obvod pasu sa mi zmensil o 6 cm ale nic viac nohy zadok stehna csetko mam take ako som mal svaly mi urcite moc neubudli pretoze jem dostatok bielkovin poctivo si ich stratzim a mam aj viac fyzickej aktivity ako prvej :(

TFSSSFY

Cauko, nevzdavaj sa a chudni dalej!!! Ja momentalne drzim tuto dietu - -odkaz odstránený- (neboj sa kliknut, je to len skracovac linkov) a nemozem si vynachvalit!

elinkaaa

ja som ich nezbalila mne sluzia ako varovny prst .....a niekedy si tie rifle obleciem aby som videla co za velrybu som bola ....

Len_ja

Elinkaaa moje slova :) ja tiez mam v plane este schudnut a vsetky stare velke veci som zbalila do vreca,aby som nepolavila.

elinkaaa

mno rifle som si aj ja kupila a dokoca suknu! ....ako suknu som na sebe nemala tak od 8 rokov ....ale tak vymenit secky tricka bude trvat a popravde nechcem nakupovat lebo chcem este schudnut tak nechcem zbytocne vyhodit peniaze a stratit motivacku ....xiixix .... :)

elinkaaa

inak s tym obleccenenim je to pravda.....ja tiez nosim stare veci (vsetko nove sa hned neda kupit ax studenti) a mam pocit, ze niekedy v nich vyzeram este horsie ako predtym lebo to namne plaaaaava .... :)

lesnamacicka

Mne sa stalo to isteeee schudla som, ked som uz daco schudla, tak som nosila stare velke veci, boli na mne volnejsie samozrejme, ale nikto si to nevsimol pokial som si nedala nieco mensie na seba :D

inak gratulujem ze sa ti podarilo tolko schudnut, super, drz sa, stoji to za to !

Loveme: to posledne nema chybuu :D

Loveme

Tak si to nevšimli, nevadí. Možno:
A) sú zahľadení do seba
B) boja sa, žeby si sa urazil

a to najlepšie:
C)aj predtým si vyzeral dobre, takže nevidia extra zmenu :D

elinkaaa

tak moj recept spociva vo viac menej zdravej strave ale tak niekedy najme teraz si doprajem ....ja som dodrziavala pravidla NORBI UPDATE ale tak nie zasa az tak stritkne a chlieb som mala taky lisovany slnecnicovy z HYP ale da sa kupit aj inde ....a potom som cvicila ....2x zumba a doma tak 20 min eliptak + nejake posilovacky .....ale vravim ked som bola hladna tak som sa najedla ....xiixixi ....myslim ze u mna to bolo najme tym cvicenim....a dakujem

Len_ja

Presne toto sa stalo aj mne. Schudla som úpravou stravy za tri mesiace 13kg a v mojom okolí sa o tom zmienila len jedna jediná osoba. Teda ak nerátam mamu, otca a priateľa. Snažím sa ostatných neriešiť, pretože to je zrejme len závisť.. Dôležité je, že sa cítim super a práve "tajné" zvedavé pohľady niektorých v mojom okolí svedčia o všetkom :)