Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaša starostlivosť o vlasy

Príspevok v téme: Vaša starostlivosť o vlasy
Catali_na

Zaujímalo by ma ako vyzerá vaša denná/týždenná starostlivosť o vlasy. Napríklad ja si umývam vlasy podľa potreby 2-3x do týždňa. Pred umývaním vždy nanesiem horúci olej, po umývaní vlasy vždy zalejem odvarom zo žihľavy. Keď mám vlasy mierne preschnuté , použijem nezmývateľnú kúru proti štiepeniu a nakoniec prírodný sprej na posilnenie. A okrem toto jem vitamíny na vlasy a 1 do týždňa si dám masku. a vy?

jankaaaaaaaaa

namocim, napenim samponom, oplachnem a potom znova napenim, oplachnem, dam balzam na vlasy, oplachnem a necham volne vyschnut.
ked si vlasy napenim len raz a oplachnem , tak nemam skoro ziadny objem, mam viac nadychane vlasy ked si ich napenim dvakrat
pouzivam sampony bez silikonov

Annie.S

:DDD fuuuha, dobré ste :D ja mám cca vlasy po kríže, 2-3x do týždňa umývam, namočím,šampón, aký príde pod ruku ( nepoužívam ten istý dlhodobo kvôli "Zvyku" vlasom ) opláchnem, ešte raz našampómujem, a na vlasy ( nie na hlavu a korienky ) nanesiem kondicionér, a sláchnem. a na rozčesanie ( musím ) použiť glisskur sprej

JahO_Odka

Zbytočne veľa starostlivosti :D ... aspoň mne to tak pripadá.
Ja si umyjem každý 2. deň vlasy lacným brezovým šampónom, kydnem na končeky trochu kondicionéra, raz za týždeň im doprajem olejový zábal a čau :D Sú krásne, dlhé, leské, neponičené.

bez_S

používam bio šampón bez silikónov , mydiel atď. plus kofeínový balzam a nejaká maska na suché vlasy. 1-2x do týždňa kokosový olej na hodinku-dve potom zmyjem + sprej z alverde nejaká fázová kúra a pravidelne na končeky z alverde a 2x do týždňa sprej na lesk a ešte po každom umytí vlasov brezovú vodu alebo lopúchovú a berem spirulenu na celkový dobrý vzhľad pleti a vlasov a snažím sa jesť aspoň 5 kusov ovocia denne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaša starostlivosť o vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk