Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dotieravy sef

Príspevok v téme: dotieravy sef
hviezda01

...sef za mnou neustale dolieza,uz som mu dala najavo,ze prosto nemam o neho zaujem,nakolko som vydata.Je vo veku mojho otca,ale asi rozum pubertaka,alebo hormony pubertaka...on je rozvedeny.Zo zaciatku to bolo len slovne doliezanie,obcas ma len tak chytil okolo pliec,ale to bolo vsetko.Ked sa mi zdalo,ze je toho vela,tak som s nim prosto prestala komunikovat,len to,co bolo treba.Ja som clovek vecne usmiaty,ked sa aj s niekym rozpravam,tak slusne s usmevom na tvari,ja sa prosto neviem na cloveka mracit a hnevat sa.Asi pred tyzdnom som znova zacala so sefom komunikovat tak,ako s kazdym,usmievala som sa na neho a normalne sme sa rozpravali,nieco sme zazartovali a tak v norme...vcera prisiel za mnou,ked som bola na pracovisku,nakolko tam bola aj kolegyna,tak ma pod zamienkou roboty,zavolal na ine poschodie,vraj mi potrebuje nieco ukazat,ked sme tam prisli,tak ma zacal objimat a chcel ma bozkat,co som teda odmietla...slusen som mu povedala,ze dost,co nastastie akceptoval...len mam strach,ze to pre neho nestacilo,a bude zase doterny..idu o nom reci,ze ked neni podla toho,ako on chce,tak si hlada chyby,aby mohol cloveka odtial dostat prec...ja som to uz skoro zazila,nakolko som s nim uz predtym prestala momunikovat,tak si hladal chyby,co sa prase tyka a vysachoval ma na inu poziciu...teraz rozzmyslam,ako mu slusne povedat,ze nic nechcem,aby mi nerobil problemy...bohuzial je dost vplivny,uz sa mu odtial podarilo par ludi dostat,len preto,ze neskakali podla toho,ako on piskal..

dobra vila

Daj si do vacku mobil alebo diktafon so zapnutym nahravanim, trebars nech ti to nahrava aj pol dna nonstop, alebo ked mas vyhradne nieco riesit so sefom, tak to zapni tesne predtym. Nahrala by som to a poslala kompetetnym organom na presetrenie a chlapik si moze bozat. Nie je o com... po tebe pride zas ina, co bude mat rovnaky problem a po nej zas ina, az kym nepride jedna, ktora mu mile rada bude k dispozicii. To, co ti radia ostatni (odist), je riesenie,ale nie vyrisenie. Stve ma, ze v dnesnej dobe, ked praca skutocne nepada z neba a clovek nejaku ma, tak ho tam otravuje nejake neukojene arogantne drze prasa, ktore nema respekt pred nicim a nikym. Ja skutocne zasnem, kto ma v sebe taku opovazlivost, ze molestuje vydatu zenu napriek jej odmietavemu postoju. Ja by som mu asi normalne jednu sekla medzi oci, keby ma takto buzeroval...nahrat, nahrat, nahrat, poslat, riesit!!!!

lost

anamarie

nj to je risk,...

tak si z neho vystrelit v style, ze pride velmi nasrany manzel a rozbije mu kancelariu :)

proste podla mna je to maximalna cujovina nechat to tak a utiect..

urobi to inej, ...

dobry nasilnik - mrtvy nasilnik ;)

fialôčka

ja som mala tiež rovnaký problém so šéfom, a ani som nestihla dať výpoveď a vyrazil ma on ... nedovolila som mu totižto, aby sa ma čo i len chytil, a spýtala som sa ho, čo by na to povedal jeho manželka .a ešte som mu dal ajednu radu, že má viacej zamestnancov, nech to skúša tam . a aj skúšal a bohužiaľ úspešne ..a ako dôvod výpovede dal, že si nevychádzam s kolegyňami :-DD

anamarie

lost - no, len aby ju neznasilnil, potom by bolo dohrate. Uchylov je vsade dost, clovek nikdy nevie, na akeho perverzaka natrafi a dokial to az povedie.

anamarie

Ja by som dala okamzitu vypoved. Pokial vam s manzelom nehrozi, ze skoncite na ulici, toto nema zmysel znasat, odid odtial. Ja som zazila cosi podobne - sexualne narazky od sefa, ked som to povedala doma, manzel hned povedal, ze mam dat vypoved, nebolo o com diskutovat.

lost

ja by som to riesil asi takto:

hral by som jeho hru, ziskal co najviac benefitov (vyssi plat, popripade hotovost)

a potom ?

sledoval ako dlho ho to bude bavit, resp pocital dni, ako dlho mu bude trvat, kym si uvedomi ze si z neho robim totalnu prdel..

ale benefity mi zostanu :)

potom si hladal inu pracu.. (pocas, idealne predtym)

preco takto?

no lebo ak sa chcem hrat so svinou, musim sa zablatit :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dotieravy sef - Fórum - ZDRAVIE.sk