nezmaturoval som , citim sa ako nula.

Príspevok v téme: nezmaturoval som , citim sa ako nula.
smutny1

c udzieho jazyka konkretne , uz nemam chut sa ucit na ustunu cast. Som na dne , sklamal som ludi okolo seba, neviem ako im to povedat. Cely zivot sa citim ako nula a ked uz konecne dostanem kusok sebavedomia vzdy pride pad,, a tento , je to hrozne , ja nevladzem ,som slaby, ani vyrevat sa nemozem ..len sedim a kukam do blba.

karlicka

zmaturuješ predsa v septembri,nič sa nedeje. ked nejde o život,nejde o nič.
nič si z toho nerob - život je niekedy nespravodlivý

elfy

tvoje sklamanie chapem ale nemal by si to vzdat len kvoli tomu ze si nespravil externu cast ja som chodila do jazykovej triedy a ver mi ze ani u nas na externej casti neboli najlepsie vysledky ved na ustnej odpovedi mozes vsetko napravit ved ked budes odpovedat najhorsie na 3 tak v pohode zmaturujes a profesori (aj ti ktori boli vzdy prisni) ziakom vzdy pomahaju minuly rok som maturovala viem o com hovorim a zmaturovali aj taki ziaci o ktorych by to nikto nepovedal v prvom rade si musis verit ze zmaturujes tiez sa mi striedali nalady ze to nespravim potom prisla zase lepsia nalada a tak sa to striedalo nebola som vsetko uplne naucena a ani som velmi nestihala lebo som vsetko nechala na akademicky tyzden ale verila som tomu ze to dam nevedela som sice ako ale verila som tomu ide o to ze aj ty si musis verit to je proste zaklad ked sa to naucis a budes si verit tak na 100 % zmaturujes /ale samozrejme sa neucit vsetko od slova do slova oni ti tam budu pomahat a je len minimum ludi ktori idu na maturitu a vedia uplne vsetko/ tak vela zdaru :)

h.l.

ja som tiez nezmaturoval a musel som v septembri ist na opravne a uz je potom a uz ani nepomyslim na to, ze ze som bol v septembri, prosto maturitu mam /ty budes mat/ a to je vsetko, neboj po case si na to ani nezpomenies

Modrááá

RNG, to je krásne, čo si napísal:

Nula sa lahko premeni na desat, staci len jednotka pred tym....

smutny1 - nemysli si, že si jediný, kto prežíva nezdar. Celý život sa s tým stretáva každý z nás. A ver, že je oveľa ľahšie zvládnuť opakovanie maturity, ako napríklad stratu končatiny po úraze, alebo úmrtie veľmi blízkeho človeka. Teraz sa ti to zdá ako koniec sveta, ale je to len skúsenosť. Je len na tebe, či dovolíš, aby ťa položil taký malý neúspech, alebo sa zasmeješ a vykročíš znova.

smutnalabut2

ja som patrila v triede medzi najlepsie z nemciny,a nezmaturovala som z externej casti, bolo to velmi tazke, ostatnym sa podarilo velmi dobret tipovat, a urobili no mne sa podarilo na ustnej na 1

vela stastia

Deaa

ak si neprešiel z externej časti, nejakých 33% či koľko... to vôbec nevadí... na ústnej môžeš aj tak zažiariť a vytiahnuť to na dobrú známku, nevešaj hlavu kvôli tomu... mnoho mojich spolužiakov zazmätkovalo na externej časti aj tak všetci zmaturovali
aj tak si myslím, že tie testy, ktoré dávajú maturantom nemajú dočinenia nič s tým čo vedia.. samé chytáky a nepodstatné veci

RNG

Su jednoducho zle dni, ked sa cloveku nedari a ma zablokovany mozog. Takze len sa uc, pripadne ber doplnky na klud a spanok(stress B zmes je vyborna),dlhsie prechadzku na destresovanie, lebo casto zly spanok zablokuje mozgove procesy.

Nula sa lahko premeni na desat, staci len jednotka pred tym....

smutny1

sak hej len zmaturovali aj tí co boli horsi odomna :( nechapem tomu ,,,, teraz budfem vyzerat jak debil pred rodinou ,tam je kadzy genius ani ja nie som hlupy ale tak sa stalo ,,, a citim sa blbo, nezaujem ,..casto spadam do depresie , urcite to este dolahne ,,,dnes vecer,zajtra , potom neviem co urobim

Loveme

Expriateľ mojej kamarátky tiež nezmaturoval. Ale netrpel žiadnym pocitom viny či hanby. Bol blbý ako poleno a zároveň namyslený.

Daj si teraz pohov, riadne sa vyspi a potom sa do toho pusti a uvedom si, že sa to môže stať aj iným. Jednoducho si mal zlý deň.