kvôli ex neverím mužom

Príspevok v téme: kvôli ex neverím mužom
biela mačka

Aby bolo jasne,

všetci, ktorrí nás dvoch poznali,

tvrdia. ze ex je dokonaly. On sa totiz vie vyborne pretvarovat. V spolocnosti je mily a zabavny, no ku mne sa spraval ako k handre. teda
nie az tak doslova, ale uvediem priklady:

1. Kritizoval ma raz v buse kvoli celenke a urcite to poculi aj ini ludia

2. Ked meskal na stretnute, este on mne vynadal,
ze som nervozna, ked ho za to kritizujem

3. Kritizoval ma, ze pomaly krajam cibulu - preto som mu ani nebola ochotna varit

4. Jeho oblubenou vetou bolo: "Vidis, co si sposobila"?

5. Kratko po zaciatku vztahu mi raz "zo zartu" povedal: "Budes tyrana zena"

6. Ja som mu raz povedala zo srandy, ze mu nepovysavam, tak mi dal taku prednasku, ze ...

7. Ked som bola u neho, hral PC hry, komentoval statusy kamarátov na FB, alebo si písal s nimi na pokeci a ked som sa ho nieco opytala, odvetil mi o niekolko minut, strucne a nervozne - preto som k nemu chodila zo zvyku a tiez radsej na PC.

8. Sex komentovat nebudem radsej

9. Ked isiel behat, tak to komentoval: "Pri behu schudnem, pri sexe nie"

10. A mam dojem, ze si nie je ochotny priznat svoju sexualnu orientaciu - lebo sa dost vysmieval z teplych a to o niecom svedci

11. Na sude mal sproste reci, ze ja potrebujem liecenie. A mal pravdu. Vacsina zien po po takmer 9tich rokoch s nim odbornu pomoc potrebovala.

12. V zime mi len velmi neochotne dovolil vetrat

13. Ked sa vratil z behania, najprv dal na FB, kolko prebeho a kolko kj spalil a az potom sa siel osprchovat

14. Veci mal neupratane, zo zaciatku som mu ich pekne skladala, ale potom som uz na to kaslala

15.. A na zaver. Ja som uz davnejsie videla, ze to hapruje - som navrhla sobas, lebo som dufala, ze sa zmeni. Bolo to este horsie, lebo s kamaratom zacal chodievat cez vikendy lyzovat. Ale vzdy, ked som chcela od neho odist, sa rozplakal. Teraz uz viem preco. lebo tak naivnu, ako som ja, by asi tazko nasiel....

Doteraz sa mi neospravedlnil...
A teraz - ako mám začať veriť iným mužom? Mám novú známosť, ale VEĽMI SA BOJÍM, či to neskončí rovnako, alebo či sa aj on nepokúsi sa tak správať. Najlepšie by bolo chodiť na psychoterapiu a peniaze pýtať od bývalého, ale ten hajzel určite nebude ochotný. Keď mi tento nový povie, že prežil pekný den so mnou a podobne, tak neviem, či mu mám veriť. Lebo už sa naozaj bojím. A hovoriť mu o ex sa neoplatí, lebo čo si pomyslí o mne, keď som si nechala "srať na hlavu?"

hriankovac

biela macka, zalezi na tom, AKA JE TA BYVALA.
V tvojom pripade sa vobec nedivim, ze sa ti vyhyba ako cert svatenej vode.

biela mačka

A ešte si neodpustím...veľa párov sa rozišlo po rokoch, ale napriek tomu ten chlap sa neurazil a s bývalou komunikuje...

biela mačka

Zienka, ty si bola na vine - lebo si bola obetavá :-(
A Adam vitaj, chýbal si mi. :-)
A súhlasím s názorom neodborníka.
Inak je jasné, že sa rozplakal nie preto, že ma ľúbi, ale sa bál, aby neostal sám...

AdamKrt

biela macka

- a kedy si sa stihla druhy raz vydat a prezit dalsich 9 rokov ???? To Ti tolko tem na byvaleho nestacilo, ze ho musis stale riesit ? Ked sa v tom budes vrtat, budes sa trapit. Ale asi Ti to robi dobre a bavi Ta robit si tu z ludi svandu. Takej osobe sa povie PROVOKATER...

vysavac

biela macka, ty sa este po takom case zaoberas tym chudakom? Osobne sa ani velmi necudujem, ze vam to nevyslo, vsak ty nie si normalna.

nefinka

ako ja vas tu podaktoré naozaj nechápem.. na čo tu kydáte na svojich bývalých akí boli strašní??Keď sa vám nelúbilo, mali ste ich poslat do prdele. Ked ste tak nespravili, je to váš problém, ze ste sa mali tak na hovno ako ste sa mali

zienka11

No tak toto ked som si precitala, ako keby som citala o svojom ex.Uplne taky isty c o c o t ako ten tvoj a k tomu este aj non stop pil a fajcil. Vlastne ja som uz mala 3 tieho takeho c o c o t a , ale tento jeden b u z a r a n t sa uplne podobal na toho tvojho. Vsetko co som robila som robila zle,bola som neustale ponizovana, deptana a utlacana. Ten pred nim bol pre zmenu lenivy jak V O S ,vsetko som musela robit ja. Ja tiez uz ziadnemu neverim a na chlapov mam az averziu. brrrrrrr. A to si myslim , ze chyba urcite nebola vo mne som priatelska, starostliva , ludia ma maju radi. Jedina chyba bola ze som zotrvavala v takom vztahu. A nemala sa viac rada. Takze takychto chujikov je ako hub po dazdi...

nefinka

nechaj svojho byvaleho už konečne na pokoji??hej, mala by si si najst psychologa, ale na to, aby ti z hlavy vytlkol tvoj neutichajuci zaujem miesat sa nadalej do zivota bývalého!!!!

neodbornik

Tak naivná teda si ked si mu to všetk tolerovala, nemaš sebeuctu? mala si to skončit skor. a preto že si bola s takým hovadom terad nedas nikomu sancu? to je najhorsie co mozes spravit, takych buzerantov ako bol tvoj byvali nenajdes vsade, daj novej znamosti sancu alebo ho nevod za nos!