Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

borelioza

Príspevok v téme: borelioza
kyvka

Dobry vecer, chcela by som sa spytat na Vas nazor. Moj manzel ma boreliozu. Uz bol lieceny antibiotikami a je to teraz v norme a lekarka mu aj povedala, ze by uz nemusel chodit na odbery (kontroly). Je ale lepsie aby chodil? Moze sa to "vratit"? A mozem od neho dostat boreliozu aj ja? Mala by som sa dat pretestovat? Dakujem.

krado

Dobrý deň
Z mojej skúsenosti sa borelia s antibiotikmi nevie uplne odstarániť, nehovoriac o zničenej črevnej mikroflóre.Pracujem s biorezonancným prístojom DIACOM, ktorý vie odhaliť boreliový toxín i ked krvné testy už vykážu, že už tam nie je.
A produkty zo spoločnosti -odkaz odstránený-, zaberajú a liečei veľmi výrazne, napr. CHlamynyl star,a lebo Antiparasite star, máme s nimi veľké úspechy.

RNG

Zialbohu borelioza ma nielen aktivnu bakterialnu formu, ale aj paraziticku L-formu, vnutrobunecneho parazita, v ktorej sa moze aj napriek atb(ba dokonca prave kvoli nej )v tele zdrzovat dlho, bez moznosti bezneho zistenia a navratit neocakavane aj po niekolkych rokoch.
Kedze boreliozne bakterie nasli aj v slinach, v semene, v slziach, nakaza je mozna, aj ked menej casta ako je cez rozny bodavy hmyz.
Mnohokrat som tu spomenul dlhomesacne pouzivaznie extraktu z olivovych listov, co mam na to uz viackrat uspesne odskusane. Davka ucinnej latky, oleuropeinu, v tom extrakte musi byt 3 x 300 mg na intenzivne pouzitie a dlhodobo 2 x 150 mg na doliecenie aspon 1/2 roka.
Viac na to najdete odomna cez Google.sk uvedenim mojho nicka a slova borelioza, tiez v teme autoimunne a podobne.
Dr Joanne Whittaker a dr Howenstein napr uvadza liecenie Samentom, tiez velmi ucinne na rozne L-formy.
www.newswithviews.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.