FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zhubny nador zaludka

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zhubny nador zaludka" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    Liana04.05.12 23:03??.??.212.47

Dobry vecer chcela by som sa spytat ako by som mohla pomoct mojmu ocinovi ktoremu zistili zhubny nador zaludka..uz skoro rok mu nemohli zistit co mu je stale chudol a nemohol sa poriadne najest..uz mu robili 4 krat endoskopicke vysetrenie a vzdy mal histologiu v poriadku..teraz mu robili laparoskopiu a zistili mu rakovinu zaludka niekde to bolo ze schovane pod sliznicou..uz ma ze metastazy v zaludku..a uz sa to chyta na hrube crevo..chcela by som sa spytat ako by som mu mohla pomoct lebo mi povedali ze ho nebudu operovat ze by to nezvladol asi ked tak schhudol...povedali nam ze mu davaju tak 2-3 mesiace...aj ked nechapem ze krv aj stolicu mal v poriadku..dalo by sa volako pomoct metabolickou liecbou alebo vitaminmy..zatial vsetko dobre znasa..ani nezvracia ani nic podobne..prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem...

• malaanka16.05.12 15:08??.??.123.210

Liana

mama nebrala chemoterapiu ani ožarovanie,mala vtedy 74 rokov a onkologička povedala,že by to narobilo možno viac škody.Poradila mi aby som jej nedávala robiť gastro,aby sa nič nenarušilo.

Dnes má mama 89 rokov a ani nevie,že prekonala rakovinu,len,že má jednu tretinu žalúdka.

Rakovinu mala už v štvrtom štádiu,veľmi jej nedávali nádej.

Verím,že aj tvojmu oteckovi pomôžu.

• RNG15.05.12 19:38??.??.48.182

Este sem hodim tuto tabulku naz porovnanie konvencnej terapie a alternativ na rozne rakoviny

www.oasisofhope.com

Tam vidite nazorne v grafe statistiky. A to jasne doikazuje, ze konvencny postup je menej ucinny. Lebo adresuje len znicenie nadoru, nie posilnenie a odmorenie tela, kde sa ten nador v prvom rade pre zamorenie a znizenu obranyschopnost vytvoril.

• llek15.05.12 19:36??.??.79.66

RNG, ja sa k tvojim prispevkom ani k tvojim skusenostiam nevyjadrujem, tak skus byt aj ty natolko tolerantny voci mne. Ja vecne odpovedam pisatelke nic viac. Necitim potrebu sa k inemu vyjadrovat a hodnotit ine postupy, to nechavam na ludoch.

• RNG15.05.12 19:18??.??.48.182

llek, ja som videl a navstevoval pravidelne viacero pacientov na chemoterapii, tak mi tu prosim nehovor, ze chemoterapia zmiernuje tazkosti pacienta. Ich jedina ulava bola, ked im prestali chemoterapiu davat a telo sa im ciastocne zregenerovalo.A mnohi odmietli dalsiu chemoterapiu a volili radsej v pokoji zomriet. Data na chemoterapiu nepotvrdzuju, ze s chemoterapiou je statisticky dlhsie prezitie, nez bez nej. A to je velmi alarmujuce a dobre zatajovane.

Ty nemas ziadnu skusenost s doplnkami proti rakovinam, ja ale mam na rozdiel od teba.

Rakovina je casto smrtelna aj napriek vsetkemu, co sa da urobit, konvencne ci alternativne, ale to neznamena, ze jediny spravny pristup k nej je konvencna onkologia. Keby to bolo tak, tak tie mexicke nemocnice nemaju tolko navstev a taky vysoky relativny uspech.

Ja nikomu nic neslubujem, len sem davam informacie, ktore zrejme inde nenajdete v dnesnej kontrolovanej tlaci a televizii. Za chvilu, ked v tom masy nic neurobia to zmizne aj odtialto, ako sa snazia zmocnit vlady (a ich ovladajuce zaujmove skupiny) aj kontrolu nad internetom, pod ruskom "ochrany jednotlivcov a boja proti terorizmu"

• RNG15.05.12 19:05??.??.48.182

Jeho telo patri jemu, nie lekarom, tj rozhpdnutie je na nom. Tabulky hovoria o statistike mozneho prezitia, s rakovinou zaludka sa dozije 5 rokov len 12 % pacientov. To je fakt. A utrapy z chemoterapie su privelke, takze mnoho ludi voli po case radsej v pokoji zomriet.

Doppnky na druhej strane nemaju tie skodlive postranne ucinky a napriek demagogii organizovanej mediciny su casto ucinnejsie aj v potlaceni nadorov, aj v datach na prezitie.Nehovoriac o inych metodach, ako napr v Nemecku prevadzana hypertermicka terapia a ine.

AQle co sa tyka doplnkov, tie su najdostupnejsie a cim viac ich bude brat, tym je vyssia pravdepodobnost vyliecenia. Tj tu uz nehovorime len o preziti niekolko rokov.

V Mexiku (v USA je to zakazane a zakonom postihovane, dovolene su len chirurgia ozarovanie a chemoterapia)maju plno klinik, ktore pouizivaju spominane alternativne metody a s velkym uspechom Pozri napr na

www.oasisofhope.com

Tu mas napr porovnanie 3 rocneho prezitia v funkcnej onkologii v porovnany s konvencnou. Pod funkcnou myslia rozne alternativy, pod konverncnou chirurgia, ozarovane a chemoterapia.

cancertreatmentmx.com

A to su nemocnice, ktorych hlavny zaujem (ako kazdeho podniku)su peniaze a nie zdravie pacientov. Takze to sa da este vylepsit.A tie rozne doplnky sa daju brat aj doma.

• llek15.05.12 18:43??.??.79.66

Liana, mozno by nebolo zle ujasnit si niektore veci. Tvoj otec ma podla toho co pises tzv skirhus karcinom zaludka - je to typ karcinomu zaludka, ked ten nador rastie pod sliznicou a sposobuje zhrubnutie celej steny zaludka a tazko sa vcas zachyti, lebo ho proste nevidno. Ked sa spravi gastroskopia, nemusi sa dlho nic podozrive ukazat. Nezriedka a tak je to aj v otcovom pripade ide uz v case diagnozy o neoperovatelne ochorenie, teda sa operaciou neda kompletne ten nador odstranit, alebo ak sa da, tak za cenu velkych komplikacii po operacii. Ak sa tento nador neda odstranit, ide o situaciu, kde je ochorenie nevyliecitelne, teda neda sa uplne vyliecit. Neznamena to ale, ze je neliecitelne. Da sa liecit a vhodne vybranou liecbou je mozne nador zmensit a zmiernit tazkosti pacienta. Nadory zaludka patria k ochoreniam, ktore mozu celkom dobre zareagovat na chemoterapiu, cize je sanca, ze by sa otcovi polepsilo. Je aj taka moznost, ze sa nador po chemoterapii zmensi natolko, ze by sa predsa len dal odstranit.To rozhodnutie o liecbe treba ale ponechat na neho, on je svojpravny a on sa musi rozhodnut. Ty sa stavias do pozicie, ze ty s chemoterapiou nesuhlasis. Dolezite je co chce tvoj otec. Ak ti niekto naslubuje, ze podavanim mms alebo gravioly alebo co ja viem coho sa tvoj otec vylieci, tak je to neseriozne a neuprimne.

• RNG15.05.12 16:25??.??.254.77

?

• Liana15.05.12 16:02??.??.212.47

ved ja uz ani neviem co robit..dnes mu povedali ze chemoterapiu bude brat kazdy den..tiez s tym nesuhlasim a nechcem asi ani aby to bral..ale co spravit mame? co je dobre rozhodnutie? sami nevieme..chceme len aby sa vyliecil :( ved mu davam tri krat za den teraz po jednej kvapke mms...a od zajtra som uz chcela davat kazde dve hodiny a teraz vobec neviem co robit...

• RNG15.05.12 02:12??.??.49.54

Chemoterapia sice moze znicit rakovinne bunky, ale znici aj plno zdravych a zamori telo, tj ked sa rakovina vytvorila v tele pred tym pri zvysenom zamoreni chemoterapiou a znicenou obranou tela sa nova vytvori raz dva.

Takze to nie je spravny pristup k rakovinam, a to sa ukazuje aj na velmi slabych vysledkoch s chemoterapiou.Pozri napr na tieto tabulky 5 a 10 rocneho prezitia s rakovinou(uz sa ani nehovori vlastne o vylieceni, len o preziti urcitej doby)

info.cancerresearchuk.org

Nuz a pre to sa mnohi lekari dali inou cestou, ktoru sa im snazi organizovana medicina zakazat, napriek ich podstatne lepsim vysledkom, dokonca sa tam hovori o vylieceni dost vysokeho percenta pacientov. Ale presne data sa ani tam nemozno dozvediet, lebo vladne organizacie, skorumpovane, v sluzbe farmacie nedovolia tie vysledky ani len uverejnit.

Takze sa nebudem vobec o chemoterapii vyjadrovat v kombinacii s nicim. Ja ju ako ucinnu metodu celkove zamietam z hladiska inych lekarskych pristupov aj napriek vsetkym zakazom o nich tvrdit, ze su ucinne liecenie. Desiatky tisicov ludi cez ne prechadzaju rocne, potichu(mozno i viac) a mnohi taki, co ich uz odpisali onkologovia ako beznadejne pripady su este tu na svete, dokonca bez akychkolvek nadorov.

• Liana14.05.12 22:39??.??.210.242

RNG a aky je tvoj nazor na brani chemoterapie a zaroven aj mms? moze sa to vlastne spolu brat?

• Liana14.05.12 22:38??.??.210.242

malaanka ak sa mozem spytat mamina brala aj chemterapiu? mojmu ocinov dnes povedali ze mu daju chemoterapiu a ze potom sa to bude moct operovat aj ked tomu nerozumieim najskor povedali ze sa s tym neda nic robit a teraz takto hovoria...

• malaanka14.05.12 11:12??.??.123.210

liana

moja mama prekonala rakovinu žalúdka,ale mala to šťastie,že sa nádor dal vyoperovať.Má len jednu tretinu žalúdka,veľmi schudla a bola slabá.Gastroenterológ jej nasadil výživové doplnky ProSure a EnSure a po nich pribrala a zosilnela.Liečbu ti neviem poradiť,ale s tými výživovými doplnkami by si to mohla skúsiť,aby aspoň zosilnel a potom lepšie čelil ochoreniu.Držím ti palce.

• Liana14.05.12 00:14??.??.210.242

RNG sme na na jednej kvapke mms zatial tri krat denne...prosim mam z toho uz chaos co moze brat a co nie pretoze som toho uz tolko precitala..takze mozem davat na noc vit.C..a ten pancreatin plus kedy mozem vlastne davat?ked ma byt odstup dve hodiny a mms ma brat uz kazdu hodinu ze po jednej kvapke...a ze liecba trva najmenej 3 tyzdne.a chcela som sa spytat ci by som mohla davat chlorelu a pit mu davat zeleny caj?dakujem pekne

• Liana09.05.12 23:52??.??.210.242

dakujem pekne pancreatin som uz nasla v uk.a este prosim vas kto by mi mohol poradit ako uzivat mms?

• RNG08.05.12 21:56??.??.48.104

Na MMS sa obrat na inych, ja s tym nemam ziadnu skusenost.

Dobry pancreatin vyraba ja napr firma NOW, kde v 4 x 500 mg kapsuli je 2 gramy pancreatinu. A ten maju urcite v zasobe rozne obchody, , lebo je na trhu uz dlhsie, nie je to ako ten novy velmi silny, ktory sa im zrejme rychlo vypreda.

3 x 2 kapsule toho ti daju ekvivalent 12 gramov pancreatinu, co je dostatocne velka davka na rychle odmorovanie tela

• Liana08.05.12 10:23??.??.210.242

rng uz tri dni hladam ten pancreatin plus 8x..a vobec ho nemozem najst..na tej stranke iherb ho nemaju na sklade a ta druha stranka sa neda vobec otvorit..kde by som to mohla este objednat? leb co som pozerala este volake stranky tak tam to zas na sk neposielaju..dakujem za odpoved

• Liana08.05.12 09:17??.??.210.242

rng takze mam mu nasadit dnes mms nech to teda uziva ale tyzden a potom dat pauzu a brat pancreatin a pod...a mozete mi este poradit s akymi davkami mam zacat s mms? a ako ste pisali nemam mu zaroven davat vit.C..mozem mu to davat teda na noc?dakujem

• RNG08.05.12 04:22??.??.49.161

To je aj pre lienkovu.

Ine dobre enzymy su aj rastlinne a fungalne vytazky, ako napr mnohozlozkovy Digest Platinum.

• RNG08.05.12 04:19??.??.49.161

L:iana, ti co beru MMS(chloraty oxidatrory) ho obvykle beru niekolko dni a potom maju par dni pauzu kde beru silne antioxidanty vo vysokych davkach.

Na znackach nezalezi, ale na obsahu ucinnych latok ano. Napr na pancreatin pozri na iherb.com aslebo healthdesign.com a najdi si enzym pod slovom pancreatin 8 x

Tam je napr znacka firmy Source naturals, kde maju kapsule 750 mg s koncentraciou 8 krat, te kazda kapsula obsahuje ekvivalent 6000 mg=6 gramov pancreatinu.

2 kapsule maju obsah 200 000 USP jednotiek proteazy, tj su schopne rozlozit 200 gramov bielkovinnych latok v tele.

@ x 2 kapsule na prazdny zaludok ti da besne mnozstvo enzymov na cistenie tela rychlo. Netreba vyckavat.

Daj medzi MMS a pancreatinom pauzu aspon 2 hodiny.

• lienkova07.05.12 23:59??.??.202.240

RNG - prosím ťa porad mi ,už som ti písala o tom zlom trávení a o tej slanej chuti ,čo mám, ja som ešte nebrala nikdy na to trávenie enzýmy, porad mi aké si mám kúpiť, nemám v tom prehlad,pozerala som na tvojej stránke ,ale neviem aj tak ,ktoré si mám kúpiť, je tam toho vela ,čo som sa dočítala , čo by ma prečistilo,?napíš mi prosím ťa nejaký dobrý ,čo mi pomôže,,dakujem ti mooc,,,dovi.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Ľahší život mamičkám

Ľahší život mamičkám

PAMPERS Active Baby 3 MIDI, 112ks - detské plienky teraz s Wallet kupónm len za 0,18€/ks.

^ Späť na vrch