Zhubny nador zaludka

Príspevok v téme: Zhubny nador zaludka
Liana

Dobry vecer chcela by som sa spytat ako by som mohla pomoct mojmu ocinovi ktoremu zistili zhubny nador zaludka..uz skoro rok mu nemohli zistit co mu je stale chudol a nemohol sa poriadne najest..uz mu robili 4 krat endoskopicke vysetrenie a vzdy mal histologiu v poriadku..teraz mu robili laparoskopiu a zistili mu rakovinu zaludka niekde to bolo ze schovane pod sliznicou..uz ma ze metastazy v zaludku..a uz sa to chyta na hrube crevo..chcela by som sa spytat ako by som mu mohla pomoct lebo mi povedali ze ho nebudu operovat ze by to nezvladol asi ked tak schhudol...povedali nam ze mu davaju tak 2-3 mesiace...aj ked nechapem ze krv aj stolicu mal v poriadku..dalo by sa volako pomoct metabolickou liecbou alebo vitaminmy..zatial vsetko dobre znasa..ani nezvracia ani nic podobne..prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem...

RNG

Chemoterapia sice moze znicit rakovinne bunky, ale znici aj plno zdravych a zamori telo, tj ked sa rakovina vytvorila v tele pred tym pri zvysenom zamoreni chemoterapiou a znicenou obranou tela sa nova vytvori raz dva.
Takze to nie je spravny pristup k rakovinam, a to sa ukazuje aj na velmi slabych vysledkoch s chemoterapiou.Pozri napr na tieto tabulky 5 a 10 rocneho prezitia s rakovinou(uz sa ani nehovori vlastne o vylieceni, len o preziti urcitej doby)
info.cancerresearchuk.org
Nuz a pre to sa mnohi lekari dali inou cestou, ktoru sa im snazi organizovana medicina zakazat, napriek ich podstatne lepsim vysledkom, dokonca sa tam hovori o vylieceni dost vysokeho percenta pacientov. Ale presne data sa ani tam nemozno dozvediet, lebo vladne organizacie, skorumpovane, v sluzbe farmacie nedovolia tie vysledky ani len uverejnit.
Takze sa nebudem vobec o chemoterapii vyjadrovat v kombinacii s nicim. Ja ju ako ucinnu metodu celkove zamietam z hladiska inych lekarskych pristupov aj napriek vsetkym zakazom o nich tvrdit, ze su ucinne liecenie. Desiatky tisicov ludi cez ne prechadzaju rocne, potichu(mozno i viac) a mnohi taki, co ich uz odpisali onkologovia ako beznadejne pripady su este tu na svete, dokonca bez akychkolvek nadorov.

Liana

malaanka ak sa mozem spytat mamina brala aj chemterapiu? mojmu ocinov dnes povedali ze mu daju chemoterapiu a ze potom sa to bude moct operovat aj ked tomu nerozumieim najskor povedali ze sa s tym neda nic robit a teraz takto hovoria...

malaanka

liana
moja mama prekonala rakovinu žalúdka,ale mala to šťastie,že sa nádor dal vyoperovať.Má len jednu tretinu žalúdka,veľmi schudla a bola slabá.Gastroenterológ jej nasadil výživové doplnky ProSure a EnSure a po nich pribrala a zosilnela.Liečbu ti neviem poradiť,ale s tými výživovými doplnkami by si to mohla skúsiť,aby aspoň zosilnel a potom lepšie čelil ochoreniu.Držím ti palce.

Liana

RNG sme na na jednej kvapke mms zatial tri krat denne...prosim mam z toho uz chaos co moze brat a co nie pretoze som toho uz tolko precitala..takze mozem davat na noc vit.C..a ten pancreatin plus kedy mozem vlastne davat?ked ma byt odstup dve hodiny a mms ma brat uz kazdu hodinu ze po jednej kvapke...a ze liecba trva najmenej 3 tyzdne.a chcela som sa spytat ci by som mohla davat chlorelu a pit mu davat zeleny caj?dakujem pekne

RNG

Na MMS sa obrat na inych, ja s tym nemam ziadnu skusenost.
Dobry pancreatin vyraba ja napr firma NOW, kde v 4 x 500 mg kapsuli je 2 gramy pancreatinu. A ten maju urcite v zasobe rozne obchody, , lebo je na trhu uz dlhsie, nie je to ako ten novy velmi silny, ktory sa im zrejme rychlo vypreda.
3 x 2 kapsule toho ti daju ekvivalent 12 gramov pancreatinu, co je dostatocne velka davka na rychle odmorovanie tela

Liana

rng uz tri dni hladam ten pancreatin plus 8x..a vobec ho nemozem najst..na tej stranke iherb ho nemaju na sklade a ta druha stranka sa neda vobec otvorit..kde by som to mohla este objednat? leb co som pozerala este volake stranky tak tam to zas na sk neposielaju..dakujem za odpoved

Liana

rng takze mam mu nasadit dnes mms nech to teda uziva ale tyzden a potom dat pauzu a brat pancreatin a pod...a mozete mi este poradit s akymi davkami mam zacat s mms? a ako ste pisali nemam mu zaroven davat vit.C..mozem mu to davat teda na noc?dakujem