FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Sklerodermia

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Sklerodermia" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    renka28.04.06 08:55??.??.10.73

Máte niekto skúsenosti s liečbou sklerodermie? Ja mám dg lichen sklerocus.Ďakujem.

• J11113.02.12 12:27??.??.227.35

cukrik, presne tak, mozog dokaze uzdravit akukolvek chorobu, vyskusaj placebo efekt. Napr. si sprav kavu a pi ju s presvedcenim, ze ti pomoze a ona ti naozaj pomoze:D

• Cukrik13.02.12 12:23??.??.44.251

..myslim, ze vsetky autoimunitne ochorenia maju povod v mysli..tiez trpim na dacosi podobne a citim, ze povodcom toho vsetkeho je stres..a len mysel to moze vyliecit..

• RNG18.10.09 23:47??.??.209.202

kedze hliva ustricova obsahuje betaglukany a zvysuje imunitu, tu je jasny dokaz, ze zvysovanie imunity a nie jej znizovanie pracuje aj proti roznym "autoimunnym" chorobam, kde hoci dodnes lekari nevedia, co ich "spusti" a pripadne aj udrzuje, iste su to mikroby, ktore ked telo potlaci moze autoimunna choroba jednoducho zaniknut.

Potlacanie prirodzenej imunity tela je celkove skodlivy zasah do ludskeho tela.

• ema12318.10.09 23:01??.??.36.78

bbb: Aké homeopatiká bral alebo ešte berie? K akému lekárovi chodí?

• bbb17.10.09 23:36??.??.37.230

syn ma uz 4roky sklerocermiu a nic neberie flak ma na chrbte bol v strede biely a koza tvrda bral len homeo a ma to pekne makke a biely flak sa stratil

• stevka917.07.09 12:42??.??.79.235

Ahojte vsetci, ktorych trapi svinstvo zvane Lokalna Sklerodermia. Reakcia moje lekarky, ze sa to lieci neda ma nastvala o to viac ked mi zacala pichat Pendepon, z ktoreho mi bolo zle, tak som sa rozhodla si s tym poradit sama a verte ci nie, som z toho vdaka Bohu von. Vykaslite sa na chemiu, verte prirode ako ja a skuste to co pomohlo mne, HLIVA USTRICOVA (v kazdej lekarni). Zostali mi len skrabance po nechtoch ako divoko som si to skriabala ked to svrbelo, ale cert ber skrabane, dufam, ze pomoze aj Vam, papa

• RNG16.06.09 22:49??.??.213.169

V teme "autoimunne choroby" som naznacil, ze rozne virusy v tele, aj take, ktore lekari nezistuju bezne mozu byt pricinou, alebo jednou z pricin autoimunnych chorob.

Kedze nevieme, ako telo reaguje na rozne zamorenia ci uz virusami, toxinami alebo inymi vnutrobunkovymi latkami, vcitane vnutrobunecnych infekcii, moze sa to prejavovat ako nicenie celkom "zdravych" buniek.

Ze sa to zamorenie da priniest do tela vakcinaciou je celkom mozne.

Iste to vide na javo o par rokov, zatial sa to velmi starostlivo potlaca medickym priemyslom

• Peto T16.06.09 22:22??.??.122.21

Chcem sa opýtať, či niekto z vás nedostal túto chorobu v časovej súvislosti po očkovaní. Zaujíma ma to preto, lebo ja som dostal (iné) kožné problémy v období, keď som bol očkovaný Hep.A+B. Potom som čítal vo vedeckej literatúre, že hep.B vakcína môže spôsobiť aj sklerodermiu, a ešte k tomu tucet ďalších problémov, vrátane reumatických, autoimunitných a MS. Tak sa zo zvedavosti pýtam, hoci žiadny liek neponúkam.

• ele16.06.09 20:53??.??.41.183

Bérešove kvapky obsahovali stopové prvky,bez vitamínov. A musel sa s nimi užívať aj vitamín C. Užívali sa tiež na zlepšenie imunity a mnoho ďalších chorôb. Ale zrazu sa z trhu vytratili, ktovie prečo? Možno sa inovovali.

• RNG16.06.09 19:39??.??.160.140

pozor na DMSO. Predava sa ako priemyselne rozpustadlo(riedidlo) ale to nie je kvalita vhodna na pouzitie na telo. Ta sa robi riedenim 99.99% DMSO demineralizovanou/destilovanou vodou alebo aloe vera.

Nemyslim, ze je na Slovensku k dispozicii. Ja som mal par aplikatorov(s gulkou na vrchu, ako maju niektore antiperspiranty) v predajni s , ale ta je uz zavreta.Obsah bol 70 a 90 % DMSO riedeny vodou.Samozrejme, kedze to bol vyrobok z USA, musel mat napisane, ze je na pouzitie len na zvierata, lebo na ludi ho nasa FDA nedovoli pouzivat, len farmaceuti ho mozu pouzivat v roznych transdermalnych liekoch.

Moj zdroj bol vyrobca www.DMSO.net kde som dostal panflet informujuci, ze vyrobca nezodpoveda ani neodporucuje tento vyrobok na ludi(inac cistota bola 99,996% pred riedenim, tj farmaceuticka kvalita, nie technicke riedidlo).

Mne pomohol odstranit karpalov tunel a rozne klbove bolesti

Treba s nim pracovat nadmieru opatrne, lebo okrem ineho rozpusta rozne plasticke hmoty a moze ich "prepasirovat" do tela!!!

Nanasat len na cistu pokozku, nechat posobit 1/2 hodiny bez dotyky s cimkolvek, potom dokonale omyt vodou skor nez si na to clovek da saty.

• ele16.06.09 17:33??.??.41.183

MMS nie je niečo podobné ako Bérešove kvapky?

• ema12316.06.09 16:03??.??.125.38

Dicky: MMS je "zázračný"..."na všetky choroby"???

Keď je niečo na všetko, zvyčajne je to na nič. :-(

• Elannor05.06.09 22:50??.??.6.60

Mne sklerodermiu potvrdili dnes a som zufala... v utorok mam ist ku koznemu. lozisko mam totiz na cele preto sa to riesilo cez neurochirurga. patolog potvrdil diagnozu po histologii.

• ada923.04.09 12:30??.??.248.49

Ahojte všetci, našla som túto stránku tak sa k vám pripájam. Ja mám tiež sklerodermiu jedno ložisko v oblasti krížov ako "mončurka". Mám ho už veľmi dlho viac ako desať rokov. Niekedy ma z toho chytá depka ale tiež si pomyslím že sú na tom ľudia horšie. Môžete mi poradiť čo je to : DMSO a ten CITOVITAL. Ja si ložisko mažem zarábanou masťou z vitamínou (ani neviem čo je tam všetko) a zatiaľ je to chvalabohu v kľude. Len v strede mám biely flak okolo mám už len hnedú pokožku. Sem tam to svrbí a niekedy mám aj ja pocit že je to tuhšie, neviem od čoho to závisí. Dajte radu ako ten hrozný veľký falk nejako poludštiť. Vďaka

• mončurka06.03.09 14:43??.??.114.132

ahojte všetci, mne diagnostikovali minulý rok sklerodermia morphea. chodila som každý deň nejakých 21 dni na penicilín, natierala heparoidom, sem tam *E vitamín...... no všetky testy som mala v norme... mám len jedno ložisko na chrbte v oblasti krížov, je to ustálené, už to nie je také biele, niekedy to svrbí až tak nepríjemne bolí a ťahá. zatiaľ nemám nič iné žiadne iné ložisko..... tak som rada. až teraz po roku sa s tým vyrovnávam a beriem to možno blbo povedané ako dar od boha. Veď teraz sú oveľa horšie choroby tak som aj vďačná že to nie je nič horšie.... aj keˇˇd je lepšie byť úplne zdraví, ale berme to dievčatá ako estetickú vec. nonie žiť sa musí,...... papa držme sa... monika

• zdenulik05.02.09 10:52??.??.70.155

zo vzorky koze,ktoru poslali na histologiu,poziadala som o to sama kozneho lekara,lebo ani jemu sa nezdala na pohlad diagnoza jasna,tak aby som zbytocne nejedla tabletky som sa tak rozhodla.Momentalne ma to svrbieva dost casto,ale ked to stale natieram,mam to na pohlad pekne, v klude,len vo vnutri ma to dost svrbieva.Smejem sa uz tomu,co mi ine ostava,ked tomu dam nazrat-dobre to natieram,tak mam pokoj cela den,treba stale lozisko natierat,aby koza bola makka a nemala sancu tvrdnut.

• ema12304.02.09 12:44??.??.217.144

Zdenulik, akým vyšetrením ti zistili, resp. potvrdili, že u teba ide o sklerodermiu?

• ema12304.02.09 12:42??.??.217.144

Alebo vivuska?

• ema12304.02.09 12:40??.??.217.144

Vikuska, ešte sem chodíš? Ozvi sa, ako sa ti darí.

• zdenulik01.02.09 17:28??.??.70.155

anca po dlhej dobe som sem zavitala,bohuzial nemam moc casu a moznost ti teraz napisat mail,mozno neskor,tak len tu ti dam info.CITOVITALsi kupujem na volno.Pozri www.energy.cz tam su vselijake produkty.Ja som clenkou klubu a mam to zo zlavou.Inak bez zlavy -50ml stalo cca 480sk-teraz v eurach-neviem????ale ceny nezdrazely-tam zistis predajne.Mne to velmi pomaha.Ja som z PN a mame tu predajnu.vela sil a vsetko dobre.

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch