Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám dosť ako ma rodina kritizuje kvôli váhe

Príspevok v téme: mám dosť ako ma rodina kritizuje kvôli váhe
zuziik

mám výšku 172, váha 60 kg, denne minimálne 6x si vypočujem nech so sebou niečo robím, nech nejem nech idem cvičiť a tak, každý den niekoľkokrát len toto počúvam a mám už dosť, ok, chcem dať dole 5 kg, ale ved si myslím že to nie je taká váha aby mi takto museli stále pripomínať už sa cítim ako keby som vyzerala ako nejaká obluda. Pritom dobre vedia že koncom mesiaca štátnicujem, teraz na pohyb nie je čas a aj kvôli nervom človek viac je. Proste aj dnes, zjedla som malú žemlu s redkovkou a už som počula ako brat mame hovorí, pre boha ako táto vyzerá, takto nebudú vnúčence...

AnOnYm98

zazka netráp sa...ja počúvam doma zasa výčitky že som chudá ..mám 172 cm a vážim 55 kg..chcem pribrať...poradíš mi ?:D...ale nie prepáč nechala som sa uniesť..ale aj mňa trápi otec brat aj mama že som chudá ako stena :(...mali by nás podporovať a nie takto urážať..

alenka_maxova

zuziik, probuh, to musi byt strasne...Co ti poradit? Pozri, keby si bola moja sestra a nepacila by sa mi tvoja vaha, tak ti to normalne slusne poviem a navrhnem, aby sme si obe upravili jedalnicky, chodili behat, plavat. Ale dake osocovanie a neustale rypanie nema absolutne ziaden vyznam! Ja viem, ze je to asi hlupost, ale posad svoju matku k pc a ukaz jej tuto diskusiu. Ved to je chore niekomu neustale nieco opakovat a terorizovat ho s tym. Aj ked statnicujes, daj si vzdy hodinku pauzu a zacvic si. Najlepsie v obyvacke, aby to vsetci videli :D Ale nie, cvic, no nemusia ta pritom vidiet. Kasli na nich. Drzim ti palce a ked zacnes makat na sebe, tak len kvoli sebe! Nikdy nie kvoli bratovi, mame, otcovi....

jankaaaaaaaaa

najblizsie ked ti to povedia, odpovedz to co som tu pisala ze : "pozri sa na seba" .. alebo ze "mne je tak dobre"

natalia123

Moam, hej je to od nich fakt dost hnusne, ale mozno si fakt neuvedomuju, ze to toho druheho zranuje. Lebo vela ludi je takych trosku hlupsich v tomto smere, ze povedia jak im huba narastla. ja by som chcela vediet ako oni vyzeraju vsetci :D Ale fakt musia mat nejake komplexy a Zuzik ma tu smolu, ze si vsetko odnesie...Ja nenavidim takych rodicov, ktorych uprednostnuju jedno dieta pred druhym, ze jedno je uplne dokonale aj keby neviem co robilo, a druhe je vzdy uplne hrozne. Akoby to druhe od macochy bolo...A to ja nikdy nedokazem pochopit ako matka, ktora porodi obe deti, moze robit take rozdiely... By som zabila take matky!! Dufam, ze to nie je pripad Zuzik, ze su k nej az taky zly v kazdom smere a vzdy :/

Maoam

pouzivaju ju ako fackovacieho panaka, radi si udru do nej

mozno je aj citlivejsia, vedia, ze to padne na urodnu podu, ze ju to zrani, ze je proste pristupna

neznasam takyto typ ludi

FUJ

natalia123

Suhlasim s Moam, len do teba zbytocne rypu. Niekedy si totiz rodina neuvedomuje ze VS a statnice to nie je ziadna sranda. Ja som tiez v poslednej dobe pribrala 166, 57, 23, zavcicim si 2 x do tyzdna, obcas zajdem do posilky a uz vidim zmeny, ze sa mi pekne spevnuju stehna, zadok. Lebo ja chudnut urcite nemienim :D. Takze tie reci tvojej rodiny je cista provokacia, nic ine. Mne nikto ma moju vahu nic nepovedal a to som fakt vazila 52 este pred 2 rokmi. No ja som spokojna, lebo nie som vychudnuta ale mam aj vacsie prsia aj uz podla mna vyzeram ako zena, nie vychrtilna ako dieta :) Takze kasli na blbe reci a nenechaj sa vyprokovat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.