mám dosť ako ma rodina kritizuje kvôli váhe

Príspevok v téme: mám dosť ako ma rodina kritizuje kvôli váhe
zuziik

mám výšku 172, váha 60 kg, denne minimálne 6x si vypočujem nech so sebou niečo robím, nech nejem nech idem cvičiť a tak, každý den niekoľkokrát len toto počúvam a mám už dosť, ok, chcem dať dole 5 kg, ale ved si myslím že to nie je taká váha aby mi takto museli stále pripomínať už sa cítim ako keby som vyzerala ako nejaká obluda. Pritom dobre vedia že koncom mesiaca štátnicujem, teraz na pohyb nie je čas a aj kvôli nervom človek viac je. Proste aj dnes, zjedla som malú žemlu s redkovkou a už som počula ako brat mame hovorí, pre boha ako táto vyzerá, takto nebudú vnúčence...

zuziik

ja im to hovorím, ale oni stále, že oni to chcú včas upozorniť, kým sa pár kíl dá zhodiť, že potom už bude neskoro, ok pribrala som trošku na bruchu a zadku, mala som ukážkový zadok :-) aspon mi to hovorili, ale zas to nie je taká situácia, že treba spomínať niekoľkokrát denne, pár kg potrebuje zhodiť každá druhá a kebyže mám 15 tak nepoviem nič...

ladida

27 rocna zena nemoze predsa vazit ako 15 rocne dievca! zuzik vobec sa tym netrap,ja by som ich tak dala do pozoru... normalne im vysvetli,ze si nezelas,aby sa starali do tvojho tela,nie je to ich problem.a hotovo!

zuziik

budem mať 27 rokov, ja som vždy bola veľmi chudá, až tak že sa na mna poriadne oblečenie nedalo kúpiť a za posledné dva roky som pribrala a počúvam to stále, proste nikdy neboli s ničím spokojný, ked som bola chudá, a teraz ked som pribrala tak počúvam vkuse takéto narážky...

ladida

mas uplne normalnu vahu! podla statnic predpokladam mas 23+ rokov a 60kg na tvoju vysku je uplne v norme! ani ich nepocuvaj,som zvedava,ci oni su taki dokonali! jaj,ako ma takyto zadubenci hnevaju! by mali byt hrdy,ze maju sikovnu dceru a nie kritizovat,ze nie je vychudnuty kostliec!