Sklerodermia

RNG

kvalitny olej s pridavkom citricidalu(citrovital, GSE) si kazdy moze lahko namiesat sam, ked do 1 lyzice kokosoveho oleja da 3 kvapky citricidalu(5 kvapiek GSE alebo 10-12 kvapiek citrovitalu)

anca

ahoj zdenulik, môžem sa opýtať či ten CITOVITAL krém je voľnopredajný alebo iba na lekársky predpis? prosím napíš mi na mail: annamaria@gmail.com, diki

zdenulik

Ja mam tiez toto ochorenie a DMSO pouzivam,ale taktiez aj kokosovy olej a CITOVITAL krem-specialne na sclerodermiu-Lozisko mam pekne,skoro neviditelne,vyzera ako tmavsia pokozka,takze neviem,vlastne co mi pomohlo.Ale odporucam,netreba sa vzdavat,niekde som citala a bolo to myslim aj v telke,ze nemama sa hlavne stresovat,ja v strese evidentne citim ako my to lozisko stvrdne a velmi ma boli,smolu mam,ze je na chrbte,v mieste stavcov a vtedy ma neskutocne ta chrbtica rozboli a nepomozu ziadne analgetika,az ked sa upokojim a to miesto rozmasirujem,ved scleloderma je tuhnutie koze,takze v strese je to aj na svaloch a kozi vidiet a bolestne poznat,nam co mame na tuto diagnozu pech,ja mam este smolu v tom,ze mi doma nikto,teda manzel neveri a nie je mi oporou,takze stres nas kazdodenny je nas nepriatel.vela sil vsetkym.

reni

ahoj anulienka tak čo ako bolo v nemocnici dali ti tam niečo ja som tam bola na jar a ja beriem agapurin a evitamin niektore flaky mi zmizli a niekde mam nove este si natieram heparoidom tak sa maj a prosim ta napis drzim palce

RNG

Tachyon je slovo z nuklearnej fyziky. Na to mam oficialne vzdelanie, diplom inziniera technickej fyziky, moj spoluziak, s ktorym sa casto stretavam, bol menovany nedavno za univerzitneho profesora v nuklearnej fyzike by mohol zarucit, ze som este stale dost odbornik na to, aby som prehlasil celu zalezitost okolo tachyonov za blaznenie ludi.
Tachyony nie su niakym experimentom dokazane, to je len vymysel chorych hlav, odporuje dokazanym teoriam Einsteinovym a vsetkemu dosial pozorovanemu.

ivet79

Ahojte, moja mama trpi na systemovu sklerodermiu uz niekolko rokov. Bola uz aj v Piestanoch ale ja tym liekom neverim, potlacaju akurat priznaky ale chorobu neliecia. Vie niekto ako dopadlo licenie pomocou www.tachyon-om.com od blsky (koment November 2006)? lieci sa niekto prirodnymi produktami alebo len predpisanymi liekmi?

RNG

Ja mam trochu osobnej skusenosti s DMSO.
Nesmie sa pouzivat ciste. Zriedenia su 70% max, najlepsie 50% a menej.
Firma "B" Enterprizes ho predava dokonca s roll on gulkou .
Pouzival som to na bolave koleno. Nejak extra mi to nepomohlo, ale zda sa, ze predsa len trochu.
Po pouzivani vyse mesiaca som nemal ziadne problemy
Pouzival som to pomerne na malej ploche-len koleno.
Pozor, rozpusta mnohe, plasticke latky.
Ja som ho prelial z originalnej flasky do druhej, bez rozmyslu, a na druhy den sa flaska rozpadla.
Zda sa, ze len sklo a polyetylen su vhodne na skladovanie.
Ked som to dal na flajster, okamzite sa zacal rozpustat.Takze pouzivat len cistu bavlnu!!!.