Sklerodermia

RNG

Este jedno na DMSO a sclerodermu. Tu sa priamo spominaju davky, s ktorymi dr Scherbel v clevelandskej klinike, pred zakazom FDA liecil sclerodermu. Naviac je tam plno literratury na ine pouzitia DMSO.
books.google.com

RNG

Je to velmi slabo liecitelne, ale nasiel som v literature jeden sposob, prirodnym doplnkom, ktori sa v medickej literature potlaca, produkt z dreva, polarne rozpustidlo DMSO. Dovolene je ho pouzivat len na zvierata(tj v USA), ale mnohi to pouzivaju na sebe. Zverolekari to odporucaju na klby konov a psov, proti reumatickym bolestiam(tiez tzv autoimunna choroba) v medicine sa to pouziva ako sposob transdermalnej transportacie roznych(rozpustidlo) liekov,dnes aj hormonov a antikoncepcie(patch).
Kedze sa nachadza v mnohych semenach,(napr lanove) nie je to pre nas jedovata latka. Jej najblizsia MSM sa dokonca pouziva ako doplnok, tiez na reumu a klby.
www.dmso.org

anulienka

je neuveritelne kolko ludi trpi touto zakernou chorobou...ja patrim medzi nich...az by ste sa chceli nieco spytat ohladom tejto choroby kludne mi napiste...ANULIENKA

anulienka

ja mam sklerodermiu uz od 7 rokov a mam 16.vzdy sa nasla nejaka vyhovorka u lekara ze je to len kozne ochorenie sposobene citlivostou napr. na prasky atd...mala som ist na liecenia do nemocnice ale dostala som kiahne...liecba mala prebiehat ultrazvukovym vysetrenim na postihnutych miestach a penicilinovymi injekciami.ultrazvuk pomahal rozbyjal jazvy ale k injekciam som sa nedostala...o niekolko dni idem naspat do nemocnice na 10 dni,tak vam napisem ako prebiehala kompletna liecba...

ashley

alex4:jj presne tak to aj mne zistili robili mi vyteri zobrali mi kusok koze zobrali mi krv a skratka vsetko kompletne!:):(

alex4

ja som bola v nemocnici kde mi robili všelijaké vyšetrenia brali mi aj krv ale ešte predtým mi zobrali vzorku z kože

erulka

ahoojte....mam 14 rokov a od leta na nohee fľak ktory sa zvacsuje...povodne si mysleli ze je to borelioza ale ta sa nepotvrdila...flak postupne rastiee.....zvacsil sa asi 5krat.prosiiim ako vaam zistili sklerodermiu????akymi testami alebo vysetreniami

ashley

ake su NAJHORšIE priznaky skleroermie????prosim dajte mi nekto vedet naozaj to surne potrebujem vediet:( :( :( prosiiim moc moc!!!!!

alex4

ahoj mayyyka aj ja mam sklerodermiu linearnu lokalnu tiež som bola v nemocnici v kosiciach a brala som infuzie agapurin tuto chorobu mam len od leta a dufam že sa mi to nezhorši napiš mi prosim ako sa maš a či ti pomohli tie infuzie a či si spokojna s nemocnicou v kosiciach