chlapi-city-trapite sa viac ako zeny?

JankaVV

Ked si chlap najde inu ako sa ma zena spravat v jeho pritomnosti, aby ho trapilo, ze ju nechal? Aka je najlepsia taktika?Svoje city najavo davat nebudem, nech si nie je mnou isty a nech sa neponizujem. Ide mi o to, aby lutoval co spravil a uvedomil si to. Vraj je zamilovany, da sa s tym nieco vobec robit?

Vemeno

P207,

ako to myslis? Co jej mam ponukat? Mozem jej ponuknut zemiakove lupienky, kekese a malinovku, ak bude chciet.

P207

Vemeno, ale poloz si aj otazku co tej zene mozes ponuknut ty. ja by som sa osobne bala chlapca ktory ma nazory ako ty

Maoam

Vemeno, este nie si na konci zivota, neziv v sebe toto vnutorne presvedcenie, lebo neustale budes k sebe pritahovat iba tie hlupe sliepky, ktore tak neznasas :-/. To je potom ako zakon schvalnosti. Mozno, ak sa tej moznosti dostat sa k takej, aku chces vnutorne otvoris, pride do tvojho zivota, prajem ti to - uprimne. A vela stastia.

Vemeno

Maoam,

viem, ze existuju zeny, ktore su inteligentne aj pekne, aj na urovni. Ale tieto su skryte hlboko v brazilskych pralesoch, Africkych dzungliach, podzemnych bunkroch a na vrcholoch najvyssich hor. A tam sa ja nemam moznost dostat a zit s nimi normalny zivot.

Maoam

Vemeno, nevzdavaj to, ale je to aj o tom, aky si ty sam, co v sebe mas, co si ochotny a schopny dat (takej zene). Chapem, ze je tazke taku najst, lebo su to ojedinele ukazy :-), ale je aj chybou vsetky zeny povazovat za hlupe, povrchne, vypocitave narcisticke sliepky, vhodne akurat tak ako matrac.

Maoam

Vemeno, k tomu co pisala P207, vies, ty ani len nepripustis moznost, ze by mohla existovat zena, ktora by bola aj pekna, aj mudra, aj zrela ako mentalne, tak aj citovo vyspela a schopna dosiahnut aj iny level ako zeny, ktore si doteraz poznal :-/

a taketo zeny praveze vobec nie su namyslene ani narcisticke, pretoze si az prilis dobre uvedomuju stupen svojho vyvoja a vedia, ze je sa co ucit a to na vsetkych frontoch

suhlasim s tym, ze je ich malo, ale su

ja osobne poznam 2 :-) a mam ich velmi rada, je sa s nimi o com rozpravat (a nie su to temy muzi, nakupy, kto - kde - s kym a pod., tomu ver)

Vemeno

Maoam,

mas pravdu. Este som do toho bodu nedospel a asi ani uz nedospejem. Navyse som si nie isty, ci do takeho bodu vobec chcem dospiet. Ak by som ale do neho dospel, tak ta imaginarna zena, ktora si mysli, ze vsetci muzi su svine a preto sa ani nepokusa hladat, si aj tak nikoho normalneho nenajde. Neda sa presvedcit niekoho, kto o to nema zaujem.