chlapi-city-trapite sa viac ako zeny?

AdamKrt

S byvalkou som sa X krat rozisiel. Niekedy to bolo dlhsie a vazne a vtedy ma to ranilo dost. Ale po X rozchodoch s nou, ked uz prisiel ten definitivny, uz som bol z toho len smutny. Tym chcem ukazat, ze v roznych fazach zivota to moze ten isty clovek vnimat inak a tak isto inak to vnima kazdy clovek.

Niekto sa utapa v ziali, niekto si chce vyplnit to prazdno pracou, zabavou, niecim... a chce rychlo zabudnut, vymazat tie bolestive spomienky.

Pravda je, ze vacsinou muzi si neradi bahnia vo vlastnom ziale a snazia sa tieto pocity rozohnat a zabudnut, lebo nikomu sa nepacia. A kazdy ma na to inu metodu.
----------------------
Ad samicky - nepaci sa mi tu, aky to tu nadobuda rozmer. Niektori muzi su lovci a lovia si samicky. Niektori su rolnici a budu obhospodarovat tu svoju. Kvantita VS kvalita. Mna osobne napr. vobec nelaka pretahovat zeny, ale milovat osobu milovanu, to je nieco ine. Kludne budem milovat partnerku aj tyzden bez toho, aby som sa urobil sam, len - aby sa to pacilo jej.

Ked vadi zenam tolko chlapov, co chcu sex, preco s nim suhlasia a nechcu radsej milovanie ? Sex je, ked chcete uspokojit seba. Milovanie, ked chcete uspokojit v prvom rade milovanu osobu... Tak nesexujte, ale milujte sa a nebudete sklamane :)

P207

karička, ty si tusim moja sestra :)
presne, dalsi bezcitny...nechapem ze hladat nove samicky(!!!), tak potom to nie je vztah ale je to len o sexe, a to zamilovanost nie je

Alenka, ty si taka zlata, ze sa ich zastavas :) to je mile, mat tak tvoju vieru

alenka_maxova

:) karicka, nemyslim si. Len ma svoj nazor a takto to vnima on. Keby tu prispelo viac muzov, videla by si ze kazdy jeden by na tuto temu rozdielne reagoval :)

bingham

Tak napise sem dalsi chlap...tiez mam ten nazor ze plac nic neriesi...naopak ma to vie neskutocne vytocit ked vidim ten placlivy vyraz tvare a k tomu tie dlhe natahovane placlive slova....vrazdim vtedy :)))

a teraz k tej zamilovanosti...ja ked som sa rozisiel tak som tiez isiel von s kamaratmi...a v podstate na druhy den bolo dobre..., zbytocne sa zaoberat niecim co uz bolo...a rozpitvávať to - v tom nevidim ziadny zmysel, treba hladat nove samicky :DD

alenka_maxova

P207, Vemeno si nevsimaj :)
A tak ja som to pochopila tak, ze si vdaka telke myslis, ze chlapi su aj v realne taki ako tam. Podla mna nie su. Ano, TV ma obrovsky vplyv na to, ako sa ludia spravaju, ake vzorce spravania preberaju, ale to je len a len ich vlastna hlupost. Ja som stale presvedcena, ze sa najdu ludia, ktori su inteligentni a maju vlastny rozum :)

P207

alenka, ja som tym myslela, tak ze aky zly priklad davaju massmedia mladim ludom, nieze ja si z nich beriem priklad. A celkom ma potesilo, ze sa ozval aj Vemeno, lebo on je taky ten typ, co svojimi komentarmi nic neriesi, len nadava a mam pocit, ze je citovo zatvrdly.
Vemeno, ty mas so zenami take zle skusenosti?
Ani ja netvrdim predsa ze plac je riesenie, ale ked si smutny tak co, zacnes sa usmievat? Asi nie, jednoducho to nejakym sposobom musis zo seba dostat.

alenka_maxova

ty si vsimas ako sa spravaju chlapi v telke? Okej, ked si daky chlap zacne detailne vsimat ake dementne zenske vystupuju v televizii, tak to este len bude zuzooo :D :D Probuh, kasli na televizor, tam je zberba, aby to zas ina zberba pozerala. Ver mi, ze medzi ludmi sa najdu aj normalni chalani a normalne baby...

Vemeno

P207,

pises hluposti. Myslim, ze muzi neplacu skor preto, ze to nic neriesi, nie preto, ze by to zle vyzeralo. Co vyriesis plakanim? Nic-auto sa neopravi, dom sa nepostavi, chleba nezlacnie... Jediny vyznam placu je pre zeny, ak chcu niekoho citovo vydierat.

P207

Tak ja neviem, vsimam si ako sa spravaju chlapi v telke a niektori v mojom okoli a ked k tomu pridam to co pustaju z ust, tak mam dojem ze ti normalni su ohrozeni druh, alebo su vymysleni zufalimi zenami nieco ako jednorozce existujuce len v rozpravke