chlapi-city-trapite sa viac ako zeny?

alenka_maxova

P207, mozes tomu pokojne verit, nie vsetci su k.k... :) Je sice pravda, ze niektore zeny si do zivota pritahuju len takych, ale snad to nebude tvoj ani moj, ani ziadnej z nas priklad :D :D

P207

Ja nie som muz,ale aj tak ti odpisem moj nazor.
Vsade v massmediach, ukazuju len sex a ze vlastne je to to jedine o co muzom ide. Zeny su pre nich len objekty a nic viac. Takze ak by to bola pravda - minimalne po tejto stranke mu budes chybat (dokym si nenajde iny matrac)

Ja som doteraz nemala vztah, takze neviem ani akoby som ja reagovala. Ale ked som napriklad smutna, tak cudzi ludia to na mne nezbadaju, lebo to dusim v sebe. No na druhej strane si vezmi ze muzov este stale vychovavaju tak, ze ich vlastne pocity ako smutok a strach nemaju ukazovat, lebo by to bolo zbabele.Ked placu su pre druhych slabi a zosmiesnuju ich. A teraz si vezmi, ze aj keby sa chcel rozrevat tak jedine,ked je sam v izbe.

Nepride mi ale normalne, zit s niekym a po rozchode nic necitit. Takze si myslim ze aj muzi trpia, ale nie je to na nich vidiet. Aspon si to chcem mysliet,ze nie su az taki hnusní, vypocitavi, sebecki a chladni...

A este jeden priklad, kamaratkina mama je doktorka a cele mesiace liecila jedneho chalana z depresii,lebo ho opustila frajerka. Plakaval jej do telefonu a bol z toho hrozne nestastny. Teraz neviem ci to bol taky ojedinely pripad,kedy trpi aj muz a zvysok su len sexualne masiny bez hlbsich citov.
No chcem verit, ze nie vsetci su K.K.TI

alenka_maxova

karicka, neber moj prispevok ako skakanie do teba, chcem len normalne reagovat :) Ale napisat, ze chlapi nedokazu milovat je prilis zovseobecnene. To je akoby jeden chlap povedal, ze vsetky zeny su labilne slepice (len preto, ze on zopar takych poznal). Aj chlapi dokazu milovat, tak ako dokazu byt niektori totalni ignoranti :)

karička

Ja mám skúsenosť, že poznám takých chlapov, ktorí boli akože zamilovaní po uši, ale hneď večer v ten deň po rozchode s dievčaťom boli schopní ísť večer do krčmy na pivo, rehotať sa s kamarátmi, akoby sa nič nestalo. Takže podľa mňa chlapi nedokážu milovať.

alenka_maxova

chces sice odpovede od chlapov, ale ja ti odpoviem za toho mojho, ktory sedi vedla mna. Nehadz muzov a ich city do jedneho vreca. Kolko chlapov, tolko reakci na rozchod, tolko roznych citov. Ano, v niecom su muzi ako celok specificki a ini od zien. Ale jeden ti bude inak reagovat na rozchod ako druhy. Poznam takych, ktorym to bolo totalne jedno a vobec sa netrapili. A potom boli taki, ktori sa sice tvarili navonok, ze je to oka, ale v sebe trpeli este dlho predlho....Neviem ci ta zaujima globalna odpoved na tvoju otazku. Ja si skor myslim, ze ti ide o jedneho konkretneho chlapa...co tak sa spytat priamo jeho :)