Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jest iba ked som hladná, alebo pravidelne ???

Príspevok v téme: Jest iba ked som hladná, alebo pravidelne ???
Bbiribbom

No...všetci píšu ze ked chcete schudnút mali by ste jest pravidelne, po mneších dávkach, však ? Ale nie je lepšie jest iba ked som hladná ? Načo budem do seba pchat ked niesom hladná ?
Ved pravidelnou stravou prímem viac kaloríí ako ked sa najem iba vtedy ked zacítim hlad...
No neviem poradte vy. Chystám sa schudnút, a jest iba ked som hladná mi pripadá lepšie...povedzte svoj názor vy. čo myslíte ?

Joo

symbolom blahobytu je papat pravidelne (a nie hocico) no pre telo je ovela vhodnejsie primat potravu ,ked zacina pocitovat hlad je nemozne ziadat ,aby tvoj metabolizmus makal nonstop ,taktiez potrebuje zvolnit ,znizit rychlost ,aby sa nasledne spravne rozbehol a kedze metabolizmus nepracuje u kazdeho rovnako ,niekomu nestaci odstup medzi jedlom 3-4 hod. zalezi ,ako telo spaluje ,v akom prostredi zije (rocne obdobia) a ....... bla ,bla
pokial zacnes papat len vtedy ,ked budes pocitovat hlad ,kludne mozes konzumovat bravcovu mast ,vajcia ,bryndzu ......
netreba zabudat na pohyb no 30min ci 1hod v posilke je hovadina to je zbytocne

bingham

no to nieje uplne tak pravda, ze jest na co mas chut - lebo telo si to ziada...

a osobne som za pravidelnost, takze nie jest len ked pocitujes hlad...(a ked chces schudnut tak musis aj vela pit a tiez nie len vtedy ak pocitujes smad)

Maoam

za normalnych okolnosti si telo reguluje prisun potravy samo, ako potrebuje, ak nemas posahany tento prirodzeny system a ak mas s telom dobre spojenie, tak jest vtedy, ked si hladna

a to, na co mas chut, telo si pyta, co prave potrebuje

tomi

Ja by som ti odporucal mineralky pri diete lebo si viem predstavit taku tu Silnu Dietu cca 1500 kcal + obmedzenia v skupinach jedal.. a neviem odkial sa naberie dostatok vapnika..
cize.. cital som studiu zevraj sa vapnik vstrebava z mineralky rovnako dobre ako z mlieka.. hura cize ju treba pit

jaj.. vadi ti ze budes o kg tazsia na vahe co je ajtak vaha VODY. ved to je posadnutost vahou.. okrem toho Korytnica ma malo sodika a vela vapnika.. odporucam

a vobec ma nenafukuje..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.